Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt küldenek ki...

Mennyi idő alatt küldenek ki egy nyelvvizsgát, miután sikeresen levizsgázott az ember?

Figyelt kérdés
Van olyan opció,hogy hamarabb küldjék egy kis jutalék ellenében?

2013. febr. 6. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük. Én még sosem hallottam olyanról, hogy egyáltalán kiküldik a nyelvvizsgát és nem neked kell érte menned.
2013. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez most lényegtelen,hogy házhoz küldik,vagy sem....akkor úgy kérdem,hogy mikor kaphatom kézhez?
2013. febr. 6. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a nyelvvizsga-bizonyítványra gondolsz, az kb. 1 hónap az eredményhirdetés után. Általában nem kiküldik, hanem be kell menni érte. Ilyen gyorsító opcióról nem tudok, viszont lehetőség van kérni egy igazolást a sikeres vizsgáról, amíg nincs meg a bizonyítvány. (nyilván nem ingyen persze)
2013. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,de azt az igazolást egyetemen nem fogadják el :(
2013. febr. 6. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg arról nem hallottam még, hogy érte kellene menni. 4 nyelvvizsgám van (Origo), és mindegyiket kipostázták. Korábban nem tudják kiküldeni, mert nekik is el kell készíttetni, viszont igazolást adnak ki ingyen is a sikeres nyelvvizsgáról, amint megvan az eredmény, ha valahová (pl. felvételi) kell. Erről egyébként az egyes vizsgaközpontok weboldalán találsz információt.
2013. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és neked utolsó,mennyi időbe telt,mire kézhez kaptad?
2013. febr. 6. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pl ECL-nél csinálod a nyelvvizsgát, ott van lehetőség felárért sürgetni a folyamatot.
2013. febr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. A nyelvvizsga időpontjától számítva olyan 6 hét volt, amikor megjött a bizonyítvány.
2013. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!