Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan számot, aminek a...

Tudtok olyan számot, aminek a szövege megegyezik a lentiekkel? (mindegy h angol, vagy magyar)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, legjobb barátok voltunk, ő mindvégig szeretett, de a legjobb barátjával jártam, most viszont rájöttem 1 év elteltével, hogy nekem ő ....ő kell. A barátommal már szakítottunk egy jó ideje. Egy baj van, a legjobb barátnőm is szerelmes belé. Tudjuk egymásról hogy, hogy állunk a fiúval, a fiú is tudja hogy én is és a csaj is mit érzünk.És ez az egy akadálya van kettőnknek. Ez a lány....nem akarjuk megbántani...

Mindegy, ez már elég részletes volt...a lényege ehhez kapcsolódna, olyan zene kéne. Köszönöm a normális válaszokat.


2014. nov. 21. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Csajkovszkij
2014. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hm.
2014. dec. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!