Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek a halak jegyű emberek?

Milyenek a halak jegyű emberek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 12:25
1 2
 11/12 Magyarkislány válasza:

Hajlamosak a földtől elrugaszkodva lenni, csak azért, hogy ne lássák a valós életben levő problémákat.

Nem ésszerűen, hanem érzelmek által irányítják z életüket.

Képesek mindent a szívükre venni. Könnyen kihasználhatóak.

Maguknak hoznak létre korlátokat, és gátokat.

Ennyit tudtam írni :)

Én is Hal vagyok :)

2012. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Magyarkislány válasza:
Hajlamosak teljesen elrugaszkodni a mindennapi valóságtól, és a saját maga teremtett illuzórikus álomvilágba menekülni a mindennapi problémák elől. Többnyire az érzelmeik vezénylik, és hajlamosak mindent a szívükre venni. Képesek egyfajta áldozatokat hozni, anélkül, hogy a saját igényeiket, és érdeküket is kiszolgálnák. Könnyen kihasználhatóak, realitásérzékük fejlesztésre vár. Képesek olyan dolgok, vagy megtörtént események iránt bűntudatot érezni, amit valójában nem is ők követtek el. Maguknak hoznak létre gátló szabályokat, és korlátokat, ami sok esetben balul sül el :)
2012. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!