Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért haragudnak rámm a rokonok?

Miért haragudnak rámm a rokonok?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek meghallt autóbalesetben egy testvére. Mikor eztt megírta nekem smsbe én azt válaszoltam neki:

"hát sajnállom, de hidd el így volt neki a lehetö legjob legalább már nem szenved"

Azztán felhívott és lehordott mindennek és a rokonok is útálnak én nem érrtem miért a mama is ezt mondta mindig részvétnyílvánításnak.

:(

Mi lehet a baj? Velem?


2014. nov. 24. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor szokták mondani, ha valaki hosszú, fájdalmakkal teli betegségben hal meg. Egy autóbalesetnél ez részvétlenségnek tűnik.

Azt kellett volna mondanod, hogy sajnálom és veletek érzek.

2014. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, elég otromba módon fejezted ki magad!
2014. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kérj bocsánatot. Mond meg neki, hogy te ez arra értetted, hogy így legalább nem szenvedett napokig a baleset után. Azt is említsd meg, hogy olyan mélységesen megrendültél a hír hallatán, hogy azt sem tudtad hirtelen mit kellene írni. Nagyon sajnálod amit írtál, de fel sem tudod fogni, ilyen hogy történhetett szegénnyel. Ha ezt őszintén tudod mondani, akkor meg fognak bocsájtani. Próbálj meg velük együtt érezni és támogatni a fájdalomban. Ajánld fel, hogy mellette állsz és ha tudsz, akkor bármiben segítesz.



Mikor a barátnőm anyukáját temették én véletlenül azt mondtam az apukájának mikor oda mentem, hogy "gratulálok, nagyon szerencsés". Igaz egy hihetetlen angyal volt az apukája nekem ez volt a szerencsém. Na a lényeg hogy ő rám nézett döbbenten. Nekem akkor esett le mit mondtam. Elkezdtem bőgni, hogy baszzus hogy mondhattam ezt. Nem ezt akartam! Azt hittem bele halok a szégyenbe! A végén ő nyugtatott meg ölelgetett a temetésen, hogy semmi baj. Tudja, hogy a sokk miatt beszéltem félre. (Imádtam a b nőm anyukáját!) Azóta is nagyon jó a kapcsolatom apukájával is. Ez nem hagyott nyomot benne. Én viszont azóta is szégyellem magam, ha rá gondolok, pedig már 9 éve történt!

2014. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a sokk... Köszönöm a válaszokat :/
2014. nov. 24. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!