Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki letudná nekem írni a...

Dafid98 kérdése:

Valaki letudná nekem írni a "Gulliver utazásai" című regény összes szereplőjét?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős lenne!

2014. nov. 25. 19:59
 1/1 anonim válasza:

Gulliver a főhős, szerelme Ariana Grande

Mellékszereplők:

-LakatosÁjronMan3

-Voldemort

-Edvard(az alkonyatból)

-Sűsű

-Darth Veder

-Dzsin

-E.T.

Írta: ChuckNorris


Gulliver csodálatos utazása röviden összefoglalva:

Egyszer csak volt Gulliver aki nem tudjuk miért megunta a kecskepásztorkodást és úgy határozott hogy elindul jobbra. Ment két lépést és megállitotta egy szőke herceg akit LakatosÁjronMen3 nak hívtak, és megkérdezte Gullivert -Há dicsak moré! Nincs égy kis vasad? -De van!- Válaszolta Gulliver és odaadta a Rézbű készült fogprotkoját. -Köszönöm Tesvírem - válaszolta a herceg. És amiért ilyen nagylelkű voltál, én odaadom a ezt a varázspálcát, ezt úgy kaptam egy HeriPotter nevű fickótól, de mivel nem rézbűvan, csak fából ezért nem tudnék vele mit kezdeni. Gulliver megköszönte és továbbment. Ment két lépést És megint megállította egy csávó, talpig feketéébe volt öltözve, és nagyon megfázott ezért csak hörögve tudott beszélni. Gulliver megkérdezte: -Kivagy jó ember?- DarthVeder vagyok, és egy szőke vasembert keresek, ellopta a zűrhajom kulcsát és így nem tudom beindítani a masinámat, és 2 hét mire megjönne az új kulcs az OLX-röl... -Guliver így szól, Képzeld barátom pont az előbb találkoztam vele és nekem adta a kulcsát, odaadom neked ha te is adsz cserébe valamit - Rendben- Válaszolta a sötét nagyúr. -Odaadom ezt a tükröt. -Tükröt? Há hülye vagy te ez nem elég! -Jó jó, adok még egy lézer kardot is csak adde a kulcsot. Megtörtént a csere. Ment Guliver tovább. ment 3 lépést és egyszercsak megpillant egy óriási tüzokádó sárkányt. Hogyhívnak sárkány? Sűsű- válaszolta a sárkány- Mit csinálsz erre felé ahol még WiFi sincs? -Embereket eszem. Válaszolta és nekitámadt Gullivernek. Guliver elővette a lézerkardját amit még DartVeder adott és levágta a fejét Sűsűnek. Ment 5 lépést és hallotta hogy jön egy fény. Ment tovább és egyszer csak lezuhant egy űrhajó. Kiszált belőle E.T.! Guliver megkérdezte mit akar? Azt mondta E.T. hogy telefonálni akar haza, hogy le fogja késni a Barátok Közt 987654321-987654322.részét, ezért vegyék fel neki Videóra. Gulliver azt mondta csak akkor adja neki az Iphone6Plus64GB teloját ha ő is ad cserébe valamit, E.T.nek nem volt sok mindene de odaadta az aranyprotkoját. Gulliver nagyon megörül ennek mert miota odaadta a vasembernek nem tudott enni almát mert csak 1 foga volt, és az is fájt. Letelefonálta E.T. és elköszöntek egymástol. Megtett 10 lépést Gulliver és Találkozott Edwardal aki ki akarta szívni a vérét. Gulliver megkérdezte miért akarod kiszívni a véremet? Edward azt mondta mert szomjas vagyok... Guliver azt mondta : hát jó, de csak a felét, és csak akkor ha adsz cserébe valamit. Óké, mondta Edward odaadom ezt a lámpást ha megdörzsölöd kijön belőle egy dzsin és teljesíti 1 kívánságod. Edward odaadta neki a lámpást. Guliver elővette a tükrét amit kapott, hogy megfésülje a Páwa haját de pont úgy tört meg a fény hogy Edwardra ment és Edward porrá lett. Na mind egy mondta Guliver. Ment tovább. Egyszer csak azt vette észre hogy már Kuwukiföldön van. Itt látta egy 3D superamoled kijelzős táblán hogy Ariana Grande épp itt fog este fellépni. Guliver nagyon el akar menni a koncertjére de nem volt jegye Ezért elővette a varázspálcáját és azt mondta VingárdenLeviÓszá és a kezében termett 1 belépőjegy. Este elment a koncertre és egyből beleszeretett Ariana-ba, ő is belé, Megszöktek a koncertről és hazafele megkérdezte ariana hogy mi a szakmája Gulivernek. Ő elmondta hogy Kecsketurisztukaiélményellenőr. Ariana jól pofán vágta, és azt mondta hogy ő egy csóró komához nem fog feleségül menni. Guliver elővette a Dzsinlámpását megdörzsölte, előjött a Dzsini. Guliver mondta, hogy ő gazdag miliárdos akar lenni, hogy Ariana hozzámenjen feleségül, Pric-Prac A dzsin teljesítette a kívánságát. SwagYoloGulliver már tetszett Arianának és egyböl hozzáment feleségül.



UI: kötelezők röviden, 3 perc elolvasni...

2014. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!