Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet könyvet kiadatni?

Hogy lehet könyvet kiadatni?

Figyelt kérdés

Már olyan 3 vagy 4 éve írok, és befejeztem 9 könyvet (ez nem pontos szám, mert van, ami füzetben megvan, de gépen nincs, meg van, amit újraírtam, szóval kétszer van meg, de ezeket nem számoltam bele).

És még semmire se jutottam velük. Elküldtem néhányat pár kiadónak, de azok még válaszolni se nagyon szoktak.

Egyszer próbálkoztam egy pályázattal is, az akkor nem sikerült, de sok könyvből, csak keveset juttattak tovább. Nem tudom, mit tehetnék, írónő szeretnék lenni, ebből akarok megélni, az írás az életem. Tud valaki segíteni?



2014. okt. 31. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen hosszúak voltak ezek a regények?

Lehet, hogy túl rövidek, a minőségük rossz vagy rossz kiadót kerestél meg velük. Így nehéz bármit tanácsolni, látatlanban.

Aranymosás??? <-- oda küldhetnél be egyet

Én még csak az elsőn dolgozom. Sajnos kevés kiadó jöhet szóba, mert nem nagyon fogadnak kéziratot. De az aranymosást érdemes megpróbálni.

2014. nov. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tavaly azzal próbálkoztam, mondjuk idén is szeretném megpróbálni, csak az a baj, hogy amit küldeni szeretnék, nem elég hosszú. Ugyebár 320 000 karakter kell. Az enyém majdnem 317 000, de annál kicsit kevesebb. Van még 3 másik, ami hosszabb annál, de nem tudom, ezt szeretném leginkább beküldeni, mert ez elég egyedi, és már az elején beindulnak a történések, és tudtommal ott nem olvassák végig az egészet, csak 10 oldalt.

Hát igen, a kiadókkal elég nehéz.

2014. nov. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!