Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak számomra furcsa ha eddig...

Csak számomra furcsa ha eddig apám minden pályáról le beszélt csak a boncmesterről nem? 14/L

Figyelt kérdés
Nem azért mert buta vagyok vagy ilyesmi csak valami kifogást mindig talált. Akartam én lenni már minden és ez az első ami nem zavarja. Hogy lehet hogy az nem zavarja hogy a legkisebb lánya boncmesternek menjen de az igen ha mondjuk cukrásznak megy

2014. nov. 25. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Na annak ne menjél, mivel nagy a különbség a cukrász és a boncmester között.Mondd az apádnak õ menjen boncmesternek?csak nem élvezi az ilyesmit?
2014. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A cukrász csak egy példa volt a boncmesterhez (patológiai is érdekel) közelebb álló munkák vagyis az orvosinak sem volt alapvetően pártolója. És nem ő ajánlotta
2014. nov. 25. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:
menj annak aminek te akarsz, de 14 évesen még szerintem nem lehet leszögezni hogy mi leszel
2014. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!