Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális ha a 9 éves...

Az normális ha a 9 éves unokatestvérem Slipknotot hallgat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Szerintem egy embert egyáltalán nem a zenei stílusa határoz meg. Első pillantásra belőlem is kevesen nézik ki, hogy metálos vagyok. Az pedig még egy lapáttal tesz a dologra, hogy manapság rengeteg a divatrocker, tehát néhány körben már ez a 'menő'. Slipknotos/Asking Alexandriás pólókban járnak, miközben közülük sokan nem is hallottak még több számot ezen bandáktól kettőnél. Én speciel nem szeretem a Slipknotot, de ízlés dolga. Vagy ez tetszik neki (akkor hallgassa, amit szeret), vagy divatból hallgatja - akkor majd kinövi. :)
2014. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Az én 8 éves fiam meg Metallicát.

Kénytelen mert ez szól itthon, szóval eszi, nem eszi...

2014. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hát egy házban él velünk, és a caládban senki sem hallgat ilyeneket..
2014. nov. 29. 00:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. én is ilyen idősen kezdtem. :)
2014. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Es akkor mi van ha o azt szereti? Osztályomban is csak en hallgatok rockot, metált, eddig aki beszólt, azt kirúgtam az acelbetetessel, attól hogy valaki nem JB-t hallgat, attól meg ember, sőt jobb ember, mar bocsi.


Rockerek szerintetek az normális, hogy osztálytársam JB-T hallgat, mellette meg BVB rajongó? Szerintem nem is szereti a BVB-T, csak most szerinte ez menő.

2016. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!