Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik suli a jobb Gáspár...

Mark720 kérdése:

Melyik suli a jobb Gáspár András (Kecskemét) vagy Kandó kálmán (Kecskemét)?

Figyelt kérdés
Középiskola

2014. nov. 29. 15:13
 1/9 anonim válasza:
Kandó jobb, Gáspárba nem olyan jó a színvonal.
2014. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hancock22 válasza:

Attól függ hogy milyen szakra akarsz menni.

Mindenki azt a sulit isteníti amelyikbe jár...

Gáspárban ahogy hallom már a mentősök megszokott látogatók, szóval ez mindenképpen megfontolandó.

Én Kandós vagyok tizedikes, és tudom ajánlani ezt a sulit!! :) Nagyon jó a társaság és a tanárok nagy része nagyon jófej. Ritka az ha szeretsz egy iskolát de én ezzel már nagyon megbarátkoztam és szeretek is ide kérni. :) Ha pedig voltál nyílt napon mindkét suliban akkor eltudod dönteni hogy melyik a szimpatikusabb. Tanulni mindenhol kell...

2014. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hancock22 válasza:
*járni. Ide járni, nem kérni. Elnézést! :D
2014. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kando azert Gasparnal jobb a tarsasag jo azert a suli szinvonala nem olyan magas
2014. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Üdv énis oda mennék, viszont én kajas vagyok(edzek) és válogatós is, és koleszos lennék egyértelműen. Van arra mód hogy én ott esetleg jól lakjak ha viszek kaját pl, meg fehérjeporral kiegészítem? Vagy valami tipp?
2014. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hancock22 válasza:
Kandóban lehet ebédjegyet venni. Azt hiszem 150 Ft körül van egy és kapsz érte levest, valamilyen második félét és azt hiszem van süti is de nem vagyok benne biztos. :)
2014. dec. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
kösz ! és mennyi idő van így a középsuliba délután? kb?
2014. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha nincs testvéred , szóval egyedüli vagy akkor valami 350 forint/nap , de az a menza maga a mennyország , nagyon finom ételeket kapunk . Ja és ez a Kandóban van :)
2014. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na mindenki nyugodjon le a pcsába!!!


Ne pofázzatok úgy hogy még kívülről se láttátok a sulit!

Igenis jó iskola, és kemény a tanítás! A szakmunkás szak tényleg gyengébb, de hol nem ?

Biztos kis nagyképű gazdag csitrik vagytok, akinek leesik a körme ha valamit csinálni kell.

2016. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!