Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kövér vagyok? 14/L

Clau555 kérdése:

Kövér vagyok? 14/L

Figyelt kérdés

173/60.. páran azt fogják írni gondolom,hogy normális a testsúly a magasságomhoz..

minden héten kb 4 nap megkapom azt,hogy dagadt vagyok, vagy hájas esetleg narancsbőrös ami nincs rajtam.. és nem utálnak meg semmi, jóban vagyok velük.. de még a saját testvérem is hájasnak tart engem.. tényleg ennyire dagadt lennék ? :( [link]

[link]


2014. nov. 29. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagy kövér, max teltebb :) nincs semmi baj az alakoddal
2014. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
* + sportolok, röplabdázom heti 3x, ha van időm tornázom is...
2014. nov. 29. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, vagy a ruha jól takarja.

Szerintem teljesen jól nézel ki.

2014. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2xSü ***** válasza:

[link]


Ez alapján teljesen átlagos és normális a testsúlyod.


A képek alapján is.


> minden héten kb 4 nap megkapom azt,hogy dagadt vagyok


Ennek több oka lehet:


1. Ha valaki féllábú, és elhiteti valaki vele, vagy saját magával hiteti el, hogy ez a normális, akkor bizony megkaphatod azt, hogy neked túl sok lábad van. Nem kell aggódni, a hiba nem a te készülékedben van.


2. Azért kaphatod meg, mert ugrasz rá. Lényegtelen, hogy egy ugratás tárgya valójában igaz-e vagy sem. Ha te ugrasz rá, ha ez belőled ilyen vagy olyan reakciókat hoz ki, akkor a célnak pont megfelel. Lásd, te bizonytalan vagy, vagy lettél abban, hogy kövér vagy-e vagy sem. Különben nem tetted volna fel a kérdést. És ez a lényeg. Ha téged ezzel zavarba lehet hozni, akkor mindegy, hogy tulajdonképpen igaz-e vagy sem. Ez olyan, mintha azt mondanák rád, hogy kopasz vagy. Ha te nem így gondolnád, akkor megvonnád a vállad, hogy egy vakkal van dolgod. Különösebben nem foglalkoztatna a dolog. De ha te erre bizonygatni kezded, hogy így hosszú a hajad, meg úgy hosszú, ha megsértődsz, vagy elpirulsz, vagy teljesen mindegy milyen reakciót hoz ki belőled, akkor ez egy jó módja annak, hogy ugrassanak vele. Még egyszer: függetlenül attól, hogy ténylegesen igaz-e, vagy sem.

2014. nov. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amikor megmondják,nem vált ki belőlem reakciót.. csak később.. belül emészt.. mivel gyorsan elkezdtem kiskoromban nőni, ezért hízni is és volt,hogy picit ducibb voltam, és mindíg ezzel buzeráltak anyuék, meg a körülöttem lévő emberek.. és rosszul éreztem magam, mert fájt... és próbáltam tenni érte,hogy később ez ne történjen meg.. de mégis
2014. nov. 30. 09:17
 6/6 anonim válasza:
Minden vágyam egy ilyen "kövér" lány!!
2014. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!