Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális szerintetek egy...

Ez normális szerintetek egy embertől? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na a nagybátyámról lenne szó:Az a lényeg hogy nagyon szeret inni és ha viszket a torka akkor már megy is inni.De egyszerűen amikor iszik azt hiszi halhatatlan és bármit megtehet pl:(nem tudom ki ismeri vagy hogy ki volt ott ki nem)A nicki műgáton volt bepilyálva természetesen mint szinte mindig és fogta magát aztán leugrott csak úgy,szerintem volt 10-15 méteres ha nem több de viszont ottermetek a rendőrök és látták az egészet és megmondták hogy idézem=uram ez egy 10-ből 10 pontos ugrás volt (csukafejest ugrott).És 5000 forintra megbirságólták.És még rengeteg baromságot csinált amit sorolhatnák napestig szal egyszerűen akkora baromságokat csinál hogy nem tudja az ember hogy sírjon vagy nevessen.itt egy másik eset:amikor jövök haza szószerint dübörgött a föld.Mert amikor benyitok hallom ahogy bömböl a zene persze a nagybátyám borocskái kivannak készítve és félpucéran futkozik körbe-körbe(megemlítem hogy persze annyira be volt élva hogy azt hitte hogy táncol)és nótár marry-nek képzelte magát és énekelt is.


De egyszerűen én már csak röhögök rajta,csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2014. dec. 1. 20:24
 1/2 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért ne kövezzetek meg. :)
2014. dec. 1. 20:27
 2/2 zarna válasza:
Hát nem olyan jó ha valaki ilyen sokat iszik mert ha történik vele valami olyan ami annyira nem vicces semmilyen szögből vagy annyira megsérül h kórházba kerül vagy börtönbe és ha olyan sokszor meg bírságolják az senkinek nem jó azt fizeetni. Persze mulatságos ha 1-szer 2-szer berug de ha ez állandó akkor valami lelki probláma lehet a háttérben
2014. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!