Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem az olx-röl egy...

Rendeltem az olx-röl egy csizmát . átis utaltam a pénzt 7000 forintot. De az eladó utánvételel küldte . én nem vettem át mert már átküldtem neki a pénzt elöre utalásal. Tehetek feljelentést ez ellen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 07:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk átvehetted volna a csizmát, legalább az meglenne :) Ha gondolod tegyél feljelentést, ezt neked kell eldöntened. .
2014. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Botrányosan rossz a helyesírásod.

Ezt olvastad: Soha ne utaljon előre pénzt, akkor sem, ha az eladó ezt kéri!

Ezek után ki lehet a hibás? Ha az eladó át akart volna verni, akkor nem küld el semmit. Hátradől, hogy no lett 7 ezer forintja, s kész.

Feljelentheted, de a bizonyítási kényszer annál van, akinek érdekében áll.

Neked két dolgot kell hitelt érdemlően bizonyítani.

1. A termék vételárát elutaltad az eladó címére, olyan módon, hogy egyértelműen azonosítható a szándék.

2. Az eladó nem a tőle elvárható gondossággal, vagy egyáltalán nem küldte el a terméket.

2014. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!