Rami** kérdése:

Milyen barát ez?

Figyelt kérdés
Van amikor elkalandozok es nem figxelek egy kicsit oda az oran erre a baratnom megfenyeget azzal ha nem figyelek oda akkor kidobatja a telefonomat az ablakon. Meg azert amiert nem figyelek oda o nem fog miatam bajba kerulni meg hogy en nyugottan megbukhatok. Multkot azt hanyta nekem meg a baratnom szemere hogy nem ultunk mellete szunetben mikozben o a telefonyaban volt elmejedve es o elvarja hogy mi ott uljunk szepen kusban amig o olvas es azert megszot mintket mert nem ultunk ott hanem elmentunk mashoz beszelgetni amig o olvasot. Van amikor megkerem valamire hogy kiserjen el erre ra 20 percre o lemondja mert o haza akar menni gepezni. Meg azt mondja hogy ne baratkozak ezzel meg ezzel a lanyal ert o nem kedveli oket. Szerintetek ez milyen barat??

2014. dec. 3. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet oda kellene figyelni az órán mert vannak gondjaid a fogalmazással/helyesírással.

Nem rossz barát azért mert szól, hogy figyelj és tanulj. elvégre azért vagytok ott.

2014. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátodnak, valószínűsítem, hogy ő tud helyesen írni amellett, hogy olvasni mer (és nem a fészbukkon idiótáskodni telefonon) mellettetek. Meg is fogsz bukni, ha nem igyekszel.
2014. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg azt kérdezném: Milyen helyesírás ez?

A barátod őszinte, az órákon nem a telefonodat kellene nyomkodni.

2014. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Uram isten o.O

ilyen helyesírást... (és itt most nem az ékezetek hiányára gondolok)

Nagyon is igaza van a barátnődnek! Figyelhetnél órán!

2014. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!