Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen férfiak,...

Lányok nektek milyen férfiak, pasik jönnek be? Külso, belső tulaj. Pl:ruha stilus nagyképű csendes stb . Mellé a korodat leci Puszi érte

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 19:47
 1/5 Anonimus213 válasza:
Szia! Elöbb tanulj meg helyesen magyarul írni...
2014. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi bajod van?? Az h telorol irtam?? Otthon ugas....
2014. dec. 4. 19:58
 3/5 anonim válasza:

Legelső és egyben a legfontosabb szempont:legyen egyénisége.

Külső: férfias (nem feltétlen ki gyúrt fazon, de ha az, az se baj :D ), stilus: sportosan elegáns, de fő h passzoljon az egyéniségéhez és ha lehet ne legyen feszesebb a naci rajta mint rajtam, ha a nadrág ülepe nem a térdéig ér, előny. ( a rózsaszín pólós fiuktól kiráz a higed :S ).Egyszóval férfias , magabiztos megjelenés + borosta :D

Belső: olyan aki tisztába van az értékeivel de nem vág fel vele, okos, humorérzékkel megáldott, kedves, szeretnivaló és szeretni tudó ember.

L/24

2014. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Quasar07 ***** válasza:

Inkább kevesebb márkás ruha, mint sok kínai szerintem.. Egyszóval nem szeretem ha egy fiú tipikus gagyi kínai ruhákat hord.

Sötétszőke, vagy barna haj, zöld vagy kék szemszín. Nem jönnek be a hófehér bőrű fiúk, inkább a kreol bőrszín. Az jó, ha egy fiú magas, mert volt mar olyan barátom, aki alacsony volt , és rossz volt, hogy le kell hozzá hajolni xd

Szálkás, izmos testalkat.

Legyen jó humorérzéke, ne legyen annyira nagyképű, érett, sportoló.

13Yo

Ui.: ez csak az ideál, ha igazán beleszeretek valakibe, úgysem fognak érdekelni a külsőségek.

2014. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi nektek :)
2014. dec. 4. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!