Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnek wamzer feregbol...

Hogy tudnek wamzer feregbol normalis emberre valni?

Figyelt kérdés
Egyszeruen tisztaban vagyok a fizikai kepessegeimmel es gyava ember is vagyok es tudom hogy egyedul akkor tudom magam biztonsagba erezni ha hivom a rendoroket.
2014. dec. 6. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A rendőrség hivása alapvető állampolgári jogod, amennyiben szükséges

A rendőrség ezért van, ezért fizeti az állam a rendőrséget, emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod


Ha gyengének gondolod magad és számszerint kevésnek akkor menj le edzeni konditerembe és legyen pár barátod akik ha gond van tudtok segiteni egymáson vagy mindannyian együtt

2014. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ilyen haverjaim nincsenek nem is nagyon vannak bizonyos okok miatt nem is szeretek emberek között lenni. Az edzés kihúzva mert 3 év alatt nem sikerült semmit elérnem azon kívűl hogy 1 hétig mindig izomlázam volt 1 edzés után én hülye meg hallgattam a többi baromra hogy le kell edzeni és sokszor ráedzem úgy hogy a kezem mozdítani nem bírtam... Meg most a szívem miatt amúgy sem szabad.
2014. dec. 6. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!