Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Butának érzem magam. Szerintetek?

Butának érzem magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Matek szakon vagyok Azért választottam ezt a szakot mert szeretem a matekot,de vannak kisebb "hiányosságaim":nem tudok gyorsan osztani fejben. És ez a mai matek órán is megmutatkozott sajnos. Kihívtak a táblához és egy nagy számnak kellett a prímtényezős felbontását csinálni ami amúgy nem lenne nehéz ,de én általában lefagyok ha nagyon izgulok és ezért se szeretek kimenni a táblához mert mindig izgulok és osztani is el felejtek.A mai órán meg véletlenül a 750-et rosszul osztottam fejben mert frusztrált hogy mindenki nézett és ezért összevissza írtam hülyeségeket. Pláne hogy mindenki mondta már az eredményeket és diktálták azt is hogy a 75 mennyi 3-al osztva... Gondolom értitek.

Borzasztó butának érzem magam,hogy ennyit se tudok meg csinálni mert nem megy ha mindenki rám figyel.

Ti mit gondoltok?



2014. dec. 10. 20:14
 1/3 anonim válasza:
Ne érdekeljen, hogy a többiek mit gondolnak és mondanak.
2014. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó lennél, akkor nem izgultál. Matek az egyetlen, amivel sohe nem lehetett engem zavarba hozni. Nyilván izgulsz, de ez nem fog elmúlni, ha nem bízol a saját képességeidben.
2014. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre egyszerű a megoldás. Gondolom az egyetemen van jónéhány üres terem. Oda bemész egy doboz krétával, és elkezdesz feladatot megoldani egyedül a táblánál. Megcsinálsz napi 10-20-at, lesz akkora rutinod, hogy "csak" a tömeget kell legyőznöd. De ha van néhány normális szaktársad (és van rá idejük) ők is beülhetnek veled, és akkor talán a tömeget is megszokod.
2014. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!