Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, ha nagyon sokat...

Az normális, ha nagyon sokat akarok tanulni, és ha belenézek magasabb szintű könyvekbe szinte semmit nem értek? Nagyon butának érzem magam pedig állítólag okos lány vagyok. Ez el fog múlni idővel? :/

Figyelt kérdés
amúgy bocsi a rossz kategória miatt.
2011. jún. 26. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán előbb meg kéne tanulni az alapfokot.. anélkül en csodálkozz hogy semmit sem értesz a magasszintből.
2011. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
dE az hogy sokat akarsz tanulni nem normális
2011. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős vagy?


az ember minél többet tanul, annál inkább rájön, még mennyi mindent nem tud. Szóval nem, nem fog elmúlni, mert ahogy elkezded felfedezni a világot, egyre több kérdés vetődik fel benned, és furcsán hangzik, de minél többet tudsz, annál butábbnak érzed magad.

2011. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
ha tényleg okos lennél, akkor ezt a kérdést nem tetted volna fel. bocsi, de tényleg így gondolom
2011. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig egy okos is felteheti ezt a kérdést. Például, akinek önbizalomhiánya van a sok leszólás miatt / ezt nem Kérdezőre értettem, hanem csak egy példát említettem a kérdésfeltevés lehetséges okára.



Szerintem normális, és légy magadra büszke!

Kicsit én is ilyen vagyok, igaz valamennyire más tekintetben, de... de igen.

2011. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

14 vagyok és lány. Kitűnő tanuló. Teljesen tisztában vagyok az alapokkal. Éés nem, nem vagyok egy unalmas stréber. Csak szeretném valamire vinni az életben...

Hát oké könnyű alaposabb ismeretség nélkül ítélkezni ;) (y)

harmadik és utólsó válaszoló köszönöm az értékelhető hozzászólásokat! :)

2011. jún. 26. 17:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kommented előtti utolsó voltam.


Sokan leszólják azokat, akik valamilyen viselkedésben és/vagy érdeklődésben eltérnek a többiektől. Akár szemtől szemben, általában segítő szándékkal, vagy egyéb. Vagy az eltérő személyiségeket is a maguk formájára akarják formázni, akár a beolvadásukat akarják segíteni.

A filmekben, sorozatokban, cikkekben és egyéb helyeken is kvázi azt sugallják, milyen legyél és milyen az átlag.

Őrült sok elvárás van, aminek meg kell felelni, hogy 'ember' legyél.


Én is kapok sok segítő szándékú vagy lenéző leszólást, és a média, a regények stb. sugallata is ott van. S emiatt lerombolódik az önbizalmam.


Ezt kérdezi a világ: miért nem járok el, miért nincs több barátom, miért nem diszkózok, miért nem kocsmázok, stb?



Neked is lerombolták az önbizalmadat? E kérdés feltevése mögött is hasonló indokok (is) közrejátszottak?

2011. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

az szomorú :/

engem mindig is lenéztek pl. 11 évesen nem a barátok köztöt néztem esténként hanem a hogyan készült-et... mindig valami űrlénynek tartanak. folytonos utazással telik az életünk, ezért már az 5. sulimba megyek... mindenhol kicsesznek velem. mert nem illek bele az általuk elképzelt körbe. életemben volt 5 ember akit a barátomnak tartottam. persze idővel ők is csak kihasználtak és otthagytak a szarban. nem járok semmi szórakozóhelyre, a családommal érzem magam a legjobban. pasim még nem volt. mindezek ellenére nem érzem magam rosszul. jól érzem magam a bőrömben. hiszem,hogy a sors összehoz majd igaz barátokkal. pasizni meg ráérek még. egy szó mint száz: nem tud akár 1000 utáló is összetörni. ameddig ők elcseszik az életüket, addig én próbálom építeni azt.

így a tanulással foglalkozok jelenleg. problémám viszont az, hogy minél többet tanulok, annál butábbnak érzem magam :D

2011. jún. 26. 18:21
 9/13 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm, jólesik,hogy meghallgatsz! :)
2011. jún. 26. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Annak örülök, hogy te legalább erős vagy! ;)


Az, hogy egyre butábbnak érzed magad... már leírták, miért. Egyre több dologról derül ki, hogy még nem tudod. Majd idővel tudni fogod.

2011. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!