Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zaklat egy fiú mit tegyek?

Forever 18 kérdése:

Zaklat egy fiú mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először tetszett nekem de ő nem tudta. Aztan a baratnom mondta h vmi szar fogadast kotottek. Azota nem hagy beken... Amikor kijovok az oraimrol azt mondja h en vagyok elete szerelme, puszikat kuldd, szivecsket mutat... Am en 6-os o meg 7-es. Tapizik ram maszik es azt mondja h beszeljuk at a dolgokat meg bevisz engem a nadasba... Holnap nem is merek iskolaba menni. Mit csinaljak szerintetek?


12\L



2014. dec. 12. 16:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az egyik barátjával kötottek a fogadast csak h ertsetek. Azota mindenhova kovet es borzalmasan idegesit. Barmit mondok h kopjon le.. Meg jobban az elemeben lesz.
2014. dec. 12. 16:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd az osztályfőnökének. Az már eléggé ciki lesz neki. Ha nem veszi komolyan, írj a szüleiddel üzenetet, vagy menjenek be panaszkodni.
2014. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vmi ilyesmit fogok tenni. Koszi a valaszt. Varom meg a tobbit
2014. dec. 12. 16:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
vágd orrba és mond azt a tanárnak hogy fogdosa a feneked... aztán le szál rolad...
2014. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sztem nem kene verekednem :/
2014. dec. 12. 17:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem verekedés ha csak te ütöd :D
2014. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Haha :)
2014. dec. 12. 19:14
 8/11 anonim válasza:
100%
Megpróbálhatsz ráijeszteni pl. hogy veheti is a jeggyűrűt vagy eljátszhatod hogy tetszik neked, talán akkor elgondolkodik a hülyeségén. Azt sem szeretik a fiúk ha ki akarják tépni a hajukat vagy tökönrúgják őket... Ezeket érdemes lehet megpróbálni, bár tavaly engem is "zaklatott" egy osztálytársam és csak néhány napra lehetett leállítani... Tanárnak is elmondhatod, vagy szülőnek, bár egyikük sem kezeli túl bizalmasan :/ Bocs hogy zavarosan írtam, azért remélem tudtam segíteni. 13/L
2014. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóltam az egyik tanárnak ill. Felajánlotta, mert látta amikor rámaszott h elmongya azt ófőfének úgyhogy majd hétfőn kiderül. Azért köszi a válaszokat ;)
2014. dec. 13. 21:31
 10/11 iskolások válasza:
Velem is volt ilyen és én álcsúcson vágtam ( ököllel) és majdnem elájult ... Aztán nem történt semmia tanárok nekem adtak igazat és az ősök se tudták meg és az a gyerek is leszált rólam ... L/12
2014. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!