Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire normális, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha az orvos mindenféle vizsgálat, kérdés nélkül ír fel fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Most szedek először,de nem kérdezett semmit,csak felírt Gestomixet

2014. szept. 19. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Vérvétel is kell előtte. És alapos kikérdezés a családban előforduló betegségekről meg hasonlókról.
2014. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
óó remek,akkor jó orvost fogtam ki :/
2014. szept. 19. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább vérvételre elküldhetne. Van olyan, akinek egyáltalán nem szabad szednie. Van egy olyan érzésem, hogy neki a pénz kellett csak. L
2014. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

most már nem akarok pattogni,hogy nem küldött el,ha előbb tudtam volna,szólok persze ..

de így nem merem beszedni..

milyen esetben nem lehet szedni például?


köszi a gyors válaszokat!

2014. szept. 19. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó hosszú lista van a tájékoztatón.

Pl ha trombózisra hajlamos vagy. Menj el a háziorvoshoz, ő is megcsinálhatja a vérvételt, és tőle is kérdezhetsz erről.

2014. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen,én is erre jutottam. köszi :)
2014. szept. 19. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik így csinálja. Sajnos manapság magadnak kell utánajárnod. És elmondom, hogy a TB egyáltalán nem támogatja pont azokat a vizsgálatokat, amelyeket el kellene végezni. Ezért nem küldenek el vérvételre, mert pont prolaktint és egyéb cuccokat kellene megnézni(inzulinrezisztencia,cukormérés stb)
2014. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Prolaktint és inzulinrezisztenciát miért?

Mi ezeket nézzük mielőtt felírják: vérkép, vese és májfunkció, alvadás, vérzsírok.

2014. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!