Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a fontosabb a...

Szerintetek mi a fontosabb a siker vagy a boldogság, és miért?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor lesz valaki boldog, ha sikeres.
2014. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez tény és való, de melyik lenne fontosabb számodra ?
2014. dec. 17. 12:16
 3/4 anonim válasza:
Siker. Boldog csak egyvalamitol leszek, az meg csak amolyan remenyszerusegkent el bennem. ( Ide nem irom ki miaz. ) A siker meg fontosabb.
2014. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyértelműen a boldogság. Ahhoz mindig van közöm, az mindig engem tükröz, az mindig az én lényegem érinti. A siker úgy is elérhető, hogy számomra éppen nem jelent semmit, meg se érint!


Van néhány dolog például, ami nekem alapból könnyen megy, nagyon jól megy. Csinálom is, hiszen jól járok vele, van értelme, nyerek rajta ezt-azt; tehát sikert jelent. De boldoggá is tesz?!: minimálisan. Ha egyszer engem alig érdekel a dolog, ha közben más ezerszer jobban meg tudna mozgatni...


A siker olyasmi, ami szinte mindig mások függvénye, a boldogság meg belőled indul, érted van. Szerencsére én már eljutottam odáig, hogy le tudok mondani a sikerről a boldogságom érdekében. Aki meg nem tud, hát így járt.

2014. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!