Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zeneművészeti főikola/ egyetem?

Zeneművészeti főikola/ egyetem?

Figyelt kérdés
Elég sokat gondolkodtam már azon hogy gitártanár, zenész szeretnék lenni, viszont nem tudom milyen irányba menjek jazz vagy klasszikus? A klassszikust azt tudom hogy nézne ki viszont a jazzről semmi elképzelésem sincs, milyen gitár kell (jazz gitár tudom csak milyen legyen stb?) csak pengetővel kell, mivel klasszikus gitározok ezért maximum 3x használhattam pengetőt eddig, amint említettem kalsszikus szakra járok egy alapfokú zeneművészeti iskolába, egy fémhúros (fender cd 60 nat gitáron) játszok, tudom hogy nem ez lenne a követelmény de ezen tanulok. Még az lenne a kérdésem hogy jazz szakon milyen számokat játszanék tudom hogy jazz-t improvizációt de pontosan milyet, hogyan és lenne-e köze Sungha Jung féle technikához, a tanárom a jazzt javasolja?

2014. dec. 17. 16:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!