Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálykiránduláson hogy,...

Osztálykiránduláson hogy, mivel lehetne megszívatni az osztályfönökünket?

Figyelt kérdés
8adikosok vagyunk, mindenbe benne vagyunk... az ofőnk eddgi minden kiránduláson részeg volt... :)
2010. febr. 2. 19:46
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

hú de betyárok vagytok! a legutolsó élmény lesz a legmaradandóbb, ezért fogja alapvetően szégyellni magát a jövőben, mert azt fogja gondolni, hogy a legutolsó élményt jegyzitek meg a legjobban.

szép kis maffiózók vagytok

persze a kirándulás után beszámolhattok, a megválaszoltjaim között újra előre kerültök, így nem maradok le a poénról. linkeljetek is majd, ti kisgonoszok

2010. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
anyám ezek rohadt jók XD na párat tuti megfogunk csinálni, amúgy nő :) nagyon köszi szépen. :$
2010. febr. 6. 12:32
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
aszittem férfi. hát ha nő,akkor kicsit finomabban, jó? nem azért, mert én is nő vagyok, csak hát...
2010. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
81%
én vagyok a soktanácsírós. :D megértem milyenek tudnak lenni. előzővel nem értek egyet! nő létére ha akkor paraszt, hogy kapanyél kilóg a szájából, akkor az még nem mentesíti semmi alól, hogy nem fityeg semmi a nadrágjában (alap esetben). :D
2010. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves harmadik válaszoló!

Nem vagyunk mi osztálytársak???:):):)

2010. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
hát te soktanácsíró, nem lehetett túl jó sorod neked sem.
2010. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
mindenesetre tényleg érdekelne az eredmény
2010. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
valóban. nem volt jó sorom. 4 évig basztatta az osztályt az a ribanc. idén év végén tőlünk is kap, rendesen. a már 6 éves tábori tapasztalatok kapóra fognak jönni..
2010. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
szal ti megcsináltatok néhányat azok közül a sok tanács közül, amit leírtál? nem féltetek?
2010. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
hát 1-2t nem. de a többit becsülettel és gondos odafigyeléssel! :D persze nem egyszerre, szépen adagolva :D de nem csak az ofővel, hanem táborokban is. viszont a mi 3 napunk az most 3 nagyon extrém lesz. mindenki csak olyan cuccot visz, amit feleslegesnek gondol. mert tuti azokra lesz szükség xd
2010. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!