Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szingli nők es férfiak,...

Polegirl kérdése:

Szingli nők es férfiak, honnan merítetek erőt a párkereséshez mai rohanó és felszínes világban hol próbáltok párt keresni?

Figyelt kérdés

Olyan sok gond van még az életben és azon kaptam magam hogy 26 évesen is ismét egyedül töltöm az ünnepeket. Ebből már elegem lett.

Változtatni szeretnék az életemen, kinek hogy sikerült az ilyesmi dolog?



2014. dec. 22. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamennyire mindenki magányos.
2014. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

A nőknek sokkal könnyebb a helyzetük. Valami normálisabb társkeresőn próbáld meg mint pl. Elittárs.

Vagy ha eljársz kocogni,sportolni ott kikezdeni másokkal.

2014. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elittárs? Háháhááá! vak vezet világtalant.
2014. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a Love.hu-n találtam meg az igazit, de azt mégsem akartam írni, mert iszonyat rossz oldal...

35 éves férfi kollégám most vált el és falja a 22-25 közötti nőket a társkereső oldalakon, azt mondja a 30 felettieknek már sok a nyűgjük...

2014. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy ideig még le tudtam magam kötni mindenféle tevékenységgel, ha ilyen szituba kerültem, de ma már megtanultam, hogy:

"...Majd beletörõdsz, hisz tudod, semmi sem változik." (Desperado: Ég Veled!)

2014. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol? A neten. Máshol nem is lehet.
2014. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!