Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Konditerembe jarok mar masfel...

Konditerembe jarok mar masfel honapja es azt szeretnem kerdezni hogy mennyi ido utan lesz javulas vagyis izmosodas es teszemfel juniusra mar 8 dik honapja fogok jarni es akkor mar lesz e nagyobb a bicepsz?!

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Értem.
2015. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Márk1 válasza:
Ez attól függ mennyit szoktál menni egy héten és mennyire érdekel. Én véleményem szerint ha tényleg érdekel a dolog akkor könnyebben eléred azt amit szeretnél nem úgy mintha úgy lennél vele hogy aj ez nem érdekel mikor lesz már valami. Szerintem ne azzal törődj hogy mennyit nőtt az izmod hanem azzal hogy minél nagyobb teljesítményt nyújts magadnak. pl. van egy ember akinek kicsi az izma külsőlegesen nem lehet neki látni hogy milyen izmos de mégis feltudja azokat a kilókat emelni mint egy sokszor akkora izmú ember. De ha ténylegesen izmom látszatra akarsz menni menj minden nap fél óránál többet ne tölts ott egy nap maximum kettő dolgot erősíts és több feladat nagyobb súlyokkal kevésszer. Így nő legjobban az izomzat ha pedig szálkásítani akarsz akkor sokat csinálj azzal a súllyal amelyhez már nem akkora erőfeszítés hogy felemeld a súlyt.
2015. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!