Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az h félek mondhatni...

Miért van az h félek mondhatni ok nélkül. Megölnek stb. ha hallok vmt h ezt meg azt megölték akkor aludni nem merek és nagyon félek h enegm is megfognak éjjel. Mért van ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés .. velem pontosan ugyanez van!!!!
2008. aug. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és te ilyenkor mit csinálsz???:S
2008. aug. 19. 02:27
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Ugyanmár,téged miért ölnének meg? Adtál rá okot?

Egyébként ha nagyon félsz vegyél önvédelmi kis pisztolyt,éjszakára rakd magad mellé!

Lehet kapni már 20e ft körül otthoni használatra nem kell rendőri bejelentés,csak ha az utcára is magaddal viszed!

2008. aug. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
azért, mert félsz a haláltól. előszőr is értsd meg hogy az élet semmit se ér, senkié se. tudod mindannyian porból lettünk azzá leszünk. gondolom sok ismerősőd van barát,család akiket félsz hátra hagyni, és ragaszkodsz hozzájuk, emiatt tudod nehezen elhagyni ezt a földet,életet. nem írtad nő vagy-e? hány éves vagy? egyedül élsz-e? ne gondolj arra hogy megakarnak ölni, ha valaki tényleg megakar akkor meg is fog, de addig felesleges ezen rágódni. fog fel úgy a dolgot hogy a sors ezt-azt rendelte az életembe. pl.: fősikolára járok, mert ez a sorsom. tanár vagyok, mert a sorsom az hogy tanár legyek. meg már haldokolsz azt se felejtsük el: az élet lassú halál, az hogy valaki korában meg hal, csak meggyorsítja a dolgokat. neked is azt javaslom hogy sportolj, önvédelem,harcműveszt lenne a neked való: úgy el fáradsz tőle, hogy után nem lesz gond az alvás. az önvédelmi fegyvert meg felejtsd el, elromolhat az a fegyver is és szerinted a gyilkosnak mennyi idő az elvenni tőled? sőt ha látja valaki hogy fegyvered van akkor biztos hogy támadni fog rád ugyanúgy.
2008. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
95%

micsoda optimizmus!!!! te aztán biztos lelket öntöttél beléjük! nagyon kedves.. "úgyis meghalunk" .. ezzel nem megy sokra senki. ennyi erővel meg is ölhetnéd magad,ha ennyire szereted az életet. ők talán sokkal jobban, mint te, és lehetséges, hogy még nem "élték ki magukat", ezért félnek, hogy idő előtt meghalnak.

élvezzétek az életet inkább; faljátok, nagy kanállal! /persze csak bizonyos keretek között;)/ töltsetek sok időt a családdal, barátokkal, vagy azzal, ami/aki fontos nektek! ha tényleg nagyon paranoiásak vagytok, és ez már gondot okoz, akkor meg menjetek el pszichológushoz, ő sokkal többet segíthet, ha már nagy a baj.

2008. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Valószínűleg pánikbetegség.

Itt még van pár gyakori testi-lelki tünet, ha ezek közül is tapasztalsz még valamit, akkor fordulj orvoshoz.

[link]

2008. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ismerőőős.. nekem bármim fáj rögtön lefut bennem egy "program" hogy mi a legveszélyesebb betegség aminek tünete pl egy fejfájás és félek h meghalok. vagy egyszerűen csak ideges leszek és kész..

hogy mit szoktam én csinálni? őszintén semmit.. szenvedek odabújok barátomhoz megpróbálok elaludni elterelm a gondolataim meleg tejet iszok és egyszer elmulik

2008. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elolvastam a tüneteket.. hát nekem van jó pár dolog belőle
2008. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!