Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki azt mondta nekem,...

Ha valaki azt mondta nekem, hogy el fog átkozni és mellé még azt is mondta, hogy ő már átokkal ölt is, akkor feljelenthetem e például veszélyes fenyegetés miatt?

Figyelt kérdés

#feljelentés #büntetőjog #veszélyes fenyegetés
2015. jan. 4. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Persze hogy feljelentheted, maximum kirohognek, hogy ilyen buta babonakban hiszel. Ja varj, nem, hiszen leirva nincs, hogy bizonyitod, hogy megfenyegetett vagy 'megatkozott'...?
2015. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tommyboi válasza:
81%
teljesen nyugodtan csak próbálj meg nem szégyenkezni a rendőr előtt aki ki fog röhögni...ez kamu a véletlenek bárhol előfordulnak de átkok nincsenek...csak mikor bemeséled magadnak...ha folyamatosan mondogatod hogy úristen megátkoztak meg mittudomén akkor igen lesznek olyan perceid amikor elkezdesz hinni benne és rákefélsz folyamatosan
2015. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!