Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El lehet tűnni ugy, hogy ne...

El lehet tűnni ugy, hogy ne találja meg az illetőt a rendőrség se, és a rokonai se? És ha másik országba elmegy akkor is?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen de akkor a dél-amerikai dzsungelbe kell élj holnaptól. :D
2010. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy külföldi pincét javasolnék, egy kedves házibaráttal hozzá! :D
2010. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 shelli válasza:
Szerintem el lehet tünni. A rendőrség nem tud mindenhol ott lenni, még ha köröznek is nem fog mindenki téged keresni. Mondjuk attól is függ hogy mért keresnek. más ha 6 embert megöltél és más ha csak otthonról akarsz lelépni. Te melyik vagy?
2010. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
otthonról akarok elmenni.
2010. febr. 5. 10:11
 5/15 anonim ***** válasza:

A Farkaserdő a tuti. Be kell menni mélyre a fák közé, az ösvénytől messze 2-3 hétig biztos nem találnak rád. Én már csináltam ezt, de nyáron. Amikor nem volt otthon senki hazamentem fürödni, enni, átöltözni, és kinn aludtam, amikor semmelyik barátomnál nem tudtam... Senki nem talált meg, 1 hónap után hazaűzött az eső.

Igaz, hogy csak az 1. hét után kezdtek el kerestetni, akkor is csak azért, mert féltek, hogy öngyilkos lettem. A mobilt mindenképp kikapcsolva kell tartani, de a legjobb, ha egy barátodnál húzod meg magad.

Ill. még jobb, ha valamilyen intézménytől, gyermekjólétitől, családsegítőtől kérsz segítséget, így visszatekintve, ha tudtam volna, hogy van ilyen biztos odafordulok.

Szép volt, kalandos volt, de rendkívül kényelmetlen is és félelmetes is néha. Na meg másképp is meg tudtam volna oldani a problémát, például rendesen megbeszélni mindent az otthoniakkal, és kiállni magamért. De akkor erre nem voltam képes.

2010. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az hol van? és h h nem kerstek csak 1 hét után?
2010. febr. 5. 10:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el szép nyugisan az utolsó kommentelő írását. A lényege megtudta volna oldani ha megbeszéli az otthoniakkal a problémáit őszintén. Nem volt ám számára az a kaland valami szívderítő.
2010. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de én nemigazán az otthoniak miatt akarok elmenni.AZt akarom h ne tudjon rólam senki semmit.
2010. febr. 5. 10:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Talán el lehet tűnni, de minek??
2010. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
El lehet, de az ember akkoris társas lény, ha bebeszéli magának, hogy nincs szüksége másokra.
2010. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!