Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt énektanár? Légyszi...

Csicsóka200 kérdése:

Van itt énektanár? Légyszi olvassa el!

Figyelt kérdés
Sziasztok segítséget szeretnék kérni! Ha valaki van itt énektanár az lenne a legjobb! Szóval nagyon szeretek énekelni és alapból nem rossz hangom van de mégis szeretnék rajta alakítani mert alig tudok hangokat kiénekelni! Kicsi a hangterjedelmem és amúgy is egy lány mire megy altos hanggal? Már kb egy hónapja kutatok neten meg mindenhol sok érdekes dolgot olvastam de mindegyik csak azt írja tanfolyamra lehet jelentkezni én meg annyira nem akarok sok pénzt kidobni rá! Valami tanácsot szeretnék hogy növelhetném a hangterjedelmemet, hogyan tudnék olyan "lazán" énekelni mint a profik? Állítólag nagyon egyszerű csak....mennyek el a tanfolyamra!:D Köszi előre is ha válaszolsz! :)

2015. jan. 5. 14:07
 1/1 sztrecskó ***** válasza:

Szia! Szerintem az is segít, ha elkezdesz kórusba járni. Ott ingyen tanulhatsz beéneklőgyakorlatokat, amik a leginkább jók arra, hogy a hangod alakítsd.

Szakmai kezek alatt vagy, még ha nem is teljesen csak rád figyelnek. A különböző darabokon keresztül megtanulsz pár hajlítást, hangtechnikát, stb. amik a hasznodra lehetnek. És ami még nagyon fontos, hogy eközben megtanulsz másokkal dolgozni, másokra odafigyelni, hogy szinkronban menjen a zene.

Viszont: nem mindegy milyen kórusba mész. Keress olyat, amelyik tényleg jó. Arra is ügyelj, hogy nem vesznek fel mindenkit egyes kórusokba. Csak akiben látnak tehetséget.

2015. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!