Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anglia vagy Írország?

Anglia vagy Írország?

Figyelt kérdés
Hol jobbak az életkörülmények: Angliában vagy Írországban? Azon belül nagyvárosok, vagy vidék?

2015. jan. 5. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Írországban otthonosabban érzed magad magyarként, mert ugyanazok a mértékegységek, hasonlóak az emberek, olyan, mintha valamelyik európai országban lennél, annyi különbséggel, hogy angolul beszélnek, és ez tök jó! Nekem ez tetszett, mert más idegennyelven nem kommunikálok olyan jól, mint angolul.

Angliában furcsák az angolok, van egy csomó fura szokásuk, mások a mértékegységek, sokkal inkább érzed, hogy egy szigeten vagy, ami eléggé különbözik attól, amit Európában megszoktál.

Mindkét országban a nagyobb városokban van több lehetőség, ha dolgozni mennél ki, akkor valamelyik nagyvárost ajánlanám.

2015. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És Észak-Írország, Wales, Skócia melyikhez áll közelebb?

Egyébként köszönöm a választ, továbbiakat is várok!

2015. jan. 5. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Észak-Írország Angliához tartozik, tehát ugyanaz vonatkozik rá (pénznem, mértékegységek, szokások), mint az Egyesült Királyságra. Skóciában és Wales-ben nem voltam, így azokról nem tudok véleményt mondani. Nekem Észak-Írország nagyon bejött, de az élet Írországban hasonlít leginkább az általunk megszokotthoz.
2015. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!