Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt mondta hogy nem járna...

Azt mondta hogy nem járna velem. Mit tegyek? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy nem járna velem, de arra sikerült rábeszélni hogy egy sétára jöjjön el velem, azt kell tudni hogy én már 4 éve szerelmes vagyok belé csak tudtam hogy nemet fog válaszolni és nem kérdeztem meg, de már nembirtam magammal és rákérdeztem, nos, az a lényeg hogy segitséget akarok kérni hogy mivel dobjam fel a hangulatot, mivel hozzam lázba őt, hogy megváltozzon ez az érzése??? Ja, a lényeg kimaradt, én fiú vagyok és az illető egy lány.

2015. jan. 10. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az a legjobb ha tovább lépsz, azzal csak árthatsz ha megpróbálod erőltetni amit nem akar.Tudom ez most elég bénán hangzik, de én így látom.
2015. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kokai32 válasza:
Hány éves vagy? Amúgy szerintem nem kell erőltetni a dolgot...esetleg megpróbálhatsz vele többet lenni ha tudsz, hátha annyira még nem ismeri mondjuk a laza oldaladat (mert ugye mindenkinek van ilyen és nekem sulin kívül van csak) aztán majd kialakul lehet hogy meggondolja magát :)
2015. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2015. jan. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!