Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelenthetem a férfit?

Feljelenthetem a férfit?

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom 3 napja mondta el nekem, hogy barátja van,akkor még 13 éves volt, nagyon fel vagyok háborodva, ugyan is a férfi 26 éves. Azt mondta, 3 hónapja vannak együtt és hogy még nem történt köztük szexuális kapcsolat. Én ezt nem hiszem el, hogy egy felnőtt férfivel nem volt még semmi ennyi idő után. Akkor nem jelentettem fel mert a lányom megígérte nekem,hogy megszakítják egymással a kapcsolatot,de ma lebukott. A hapsiról nem tudok semmit mert a lányom nem hajlandó beszélni róla. Tehetek valamit? Börtönbe szeretném juttatni mert egy ilyennek itt nincs helye! Ki tudja még hány kislányt rontott meg.

2015. jan. 10. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült megnyugodnod..?
2021. márc. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!