Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek bunkó? F/18

Hogyan legyek bunkó? F/18

Figyelt kérdés
Meguntam hogy a hülye emberek szívóznak velem. Ezért úgy döntöttem én is ugyan olyan szívtelen r*hadék szeretnék lenni hozzájuk mint amilyenek ők én velem.
2015. jan. 12. 19:05
 1/6 A kérdező kommentje:
én hozzám
2015. jan. 12. 19:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedvességgel is lehet bosszantani az embereket, főleg a gonoszakat, ezt tapasztalatból mondom. :) Egyébként meg szerintem nem kellene hagynod, hogy a saját képükre formáljanak. Így is épp elég szívtelen ember van lépten-nyomon, most miért akarsz még te is olyan lenni? Ha igazán jó ember vagy a lelked mélyén, akkor úgysem fog menni. Nem kell foglalkozni velük, vesd meg őket, az sokkal idegesítőbb lesz számukra.

18/L

2015. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak azért szeretnék olyan lenni mert én úgy érzem hogy már befellegzett. Én már az ilyen emberek miatt nagyon sokat szenvedtem. Meg csak azokkal lennék bunkó akik megérdemlik.
2015. jan. 12. 19:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokszor volt olyan általános iskolában hogy sírva mentem hozza. Bosszút érzek. Az a helyzet hogy utálom a világot az ilyen emberek miatt.
2015. jan. 12. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval utálod a világot az ilyen emberek miatt, de most te is ilyen lennél. És mi van, ha már nem lesz visszaút? Ha a sok felgyülemlett sérelem miatt egy megkeseredett, gonosz emberré válsz, és lassan majd mindenkivel így bánsz?

Mi lenne, ha csak szimplán magasról tennél rájuk? Persze ezt mondani könnyű, tudom. De szerintem nem éri meg. Az emberek úgyis változnak, te is változol, a környezeted is változik. Időt csak azokra érdemes fordítani, akik megérdemlik.

2015. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a legszánalmasabb, amit tehetsz: elítélsz valakit, mert bunkó veled, majd utánozni kezded, te is bunkó leszel másokkal. Gyakorlatilag szemen köpöd magadat.
2015. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!