Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek kedves, vicces,...

Hogyan legyek kedves, vicces, aranyos, figyelmes és hogyan maradjak meg mégis "szerethetően dilisnek", hogy közben ne legyek bunkó, és idegesítő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeptembertől új suliba fogok járni és nagyon félek a beilleszkedés miatt. Alapvetően félénk, csendes lány vagyok, de ha a barátaimmal vagyok, akkor elég nagyhangú, vad. Hogyan legyek kedvesebb, és vicces? Meg szeretném tartani az "őrült" énemet is, de hogy az ne legyen idegesítő, és agresszív, hanem inkább vicces. Szerintetek hogyan kezdjem ezt el? Hogyan szerezzek barátokat? Hogyan legyek észrevehető, de mégsem a figyelem középpontjában álló, nagyképű hülye? És hogyan lehetne könnyebb az elszakadás a mostani barátaimtól?

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. máj. 13. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom 15 lehetsz az új suliból nézve meg úgy összességében nézve. Nem kell megijedni , jön magától minden, elég hamar kialakulnak a "rétegek" Légy résen senki se bízz, ha szép lány vagy úgyis sok csicska fog körülvenni a fiúk közül velük ne törődj:)1 hónap és bele rázódik az ember a dolgokba ne stresszelj ezen :)
2012. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem 15, hanem 13 vagyok (elfelejtettem írni), mert most egy 6 osztályos gimibe megyek át, az általánosból. Amúgy meg köszönöm. igyekszem :)
2012. máj. 13. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Vaa, en is olyanba jartam.

Mondogasd magadban, hogy kepes vagy ra, vicces vagy, aranyos vagy stb. ha elhiszed, menni is fog! :)

2012. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!