Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le a munkatárs...

Hogyan állítsam le a munkatársamat a szemétkedésről?

Figyelt kérdés

Nem bosszúállásról van szó,csak kedvesen a tudtára szeretném hozni,hogy oltári bunkó,és fejezze be a szemétkedést!!!

Frappáns beszólásra gondolok!!


2010. febr. 7. 05:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Engem ha esetleg betalálnak megmondom neki hogy tudja kivel hogy beszél, mert a saját apám nem beszél úgy velem ahogy ő. Aztán majd befogja. Én nem játszadozom frappáns beszólogatásokkal, megmondom fejezze be mert lesz következménye. Egyik főnököm is eljátszotta ezt, letettem minden szerszámot és mondtam neki, hogy na most elkezd normális hangnemben beszélni vagy otthagyod mindent úgy ahogy van. Aztán utána ő is tudott normálisan beszélni. Egy a lényeg légy határozott, mindig azt csesztetik akik gyengének tűnnek.
2010. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van légy egyenes és karakán
2010. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
basszál le neki egy sallert ha nagyon pattog. Utána tudni fogja hol a helye..
2010. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!