Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom kezelni, elviselni...

Nem tudom kezelni, elviselni a munkatársamat! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Kb. 40 ember dolgozik a munkahelyemen, SENKIVEL nem volt konfliktusom, de... elkerültem egy másik osztályra, ahol egy kolléganővel össze, ill. együtt kellen dolgoznom! De nem tudok, olyan szinten nem akarja megosztani sem a munkát, és sem a munka fázisait (mit, hova tett...stb...) hogy egyszerűen kiborít!

Van, hogy 3hétig nem szól hozzám, van, hogy utánna puszi pajtások lettünk, nem tudok kiigazodni rajta!

Egyszerűen nem tudom mit csináljak! Adjatok vmi jó 5letet! Ja, és nem csak én vagyok így ezzel a Hölggyel!


2011. jún. 24. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Próbáld átkérni magad másik területre vagy munkahelyváltás. Tudom hogy nehéz, stb., de ez a szitu nem fog megváltozni. A hölgy a csendes bolond kategória, elképesztően meg tudják keseríteni a munkatársaik életét. Kiszámíthatatlanok, lehetetlen velük együttműködni, érzelmileg, idegrendszerileg labilisak. Képtelenség elfogadtatni, megszerettetni magad vele, mert a következő nap lehet megint úgy ébred mintha mi sem történt volna, megint ellenség vagy. Sajnos kézközelből ismerem a problémát, párom éppen munkát keres egy hasonló csendes bolond miatt...


Sosem értettem, hogy az ilyen antiszociális egyéneket miért tűri meg az amúgy kapcsolatorientált munka világa, ez nekem rejtély. Ugyanúgy, mint a hisztérikák esete, akiknek a dühkitöréseihez sokszor 30-40 ember asszisztál...

2011. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ezt érzem, gondolom, amit leírtál! Főnököknek azért nem szóltam még, m félek, még én jövök ki rosszul belőle! Meg a másik, hogy Velük tud szépen, kedvesen, semmit ilyet kimutatva kommunikálni! :S
2011. jún. 24. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Figyu, ha most kerültél át, akkor hivatkozz erre, hogy neked nagyon feltűnt, és a többi kolléga kíséretében beszéljetek előbb a deviánssal, illetve utána a főnökkel is, hogy nem szeretnéd a munkádat elveszíteni, másnak sem kárt okozni, de volna itt egy kis probléma ami mint kiderült nem új keletű, csak a többiek nem mertek még szólni. Hatékonyabb lenne a munkavégzés, ha másképp állna hozzá, és nem csak 1-2 napig, mert kiszámíthatatlan emberrel elég nehéz. (Na ezt jól emeld ki a főnöknek)

De előbb mindenképpen a devipi-csával.

2011. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Ja, és az ilyen devi-pic.sák a legnagyobb seg-gnya.lók. Hihetetlen mennyire szemé-tládák tudnak lenni.

(A trágárszűrő nagyon fontos dolog...)

2011. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Arra még nem gondoltál drágám, hogy te magad vagy az oka, hogy téged utál annyira, hogy nem szeret dolgozni veled, és hogy annyira akart csak veled dolgozni mint te ővele? És nyilván annak is megvan a sajátos oka, hogy nem osztja meg veled a munkát, meg a munkahely - elsősorban - nem azért van hogy barátkozzon az ember. Amúgy meg nem is akar veled barátkozni, csak hogy tudd.


Sajnos a munkahelyed, mint minden munkahely olyan, hogy ma te beszéled ki az emberekkel a hülyét a háta mögött, holnap meg majd téged fognak ugyanazok az emberek kibeszélni a hátad mögött azzal a hülyével. De kis buta, naiv, tapasztalatlan vagy, így azt hiszed mindenki cukor aki a szemedbe vigyorog. Nyilván nem bírod elviselni a gondolatát sem, hogy veled esetlege ilyen megtörténhet, mert az kell hogy téged mindenki szeressen nem igaz? Csak jelzem, hogy ezzel nincs mindenki így.


Kellemes szép napod, jó munkát! Üdv

2011. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Na? Sikerült végre kirúgatnod? :D

Amúgy ja, az elején nem én se szerettem veled melózni, kedves E! De ez azért volt mert rögtön az elején azzal indítottál mindenkinek, hogy nem akarsz velem dolgozni! Pedig ha őszinte akarsz lenni, nem volt kötelező velem melózni, vagy elfogadnod a felajánlott munkát.

Te a helyemben hogy viszonyultál volna? Amúgy azt a kérdésedben miért nem fejtetted ki, hogy amikor puszipajtások lettünk utána Te a hátam mögött fejbe akartál verni egy nagy köteg irattal??? Pedig akkor "jóban" voltunk! Tényleg tudom, hogy Te ki vagy E! Ki barátkozna egy olyan emberrel aki a háta mögött ilyen? Szóban és tettben is... :) remélem még szoktál idefenn járni! ;)

2016. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!