Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányan tudták megtanulni a...

Hányan tudták megtanulni a teve fohászát?

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 16:13
 1/4 2xSü ***** válasza:

Hogy hányan tudták megtanulni, azt nem tudom megmondani, de szerintem senki sem.


Személy szerint én is, kedvesem is tudta anno. Ma már nem biztos, hogy végig tudnám mondani, de a felét kb. fel tudom idézni.

2015. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azért kérdeztem, mert ezzel neveztem be egy szavalóversenyre, és tudni akartam, hogy nye4hetek-e. :-)
2015. jan. 16. 23:14
 3/4 A kérdező kommentje:
*nyerhetek
2015. jan. 16. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hatévesen tanultam meg, még mindig fel tudom mondani (15 éves vagyok). Rengetegen meg tudják tanulni. Viszont én nem ajánlanám, hogy szavalóversenyre Romhányival menj, vagy legalább ne ilyen ismerttel. Akik értékelni fognak már biztos halálosan unják. (Kb. annyira, mint prózában a Két festékcseppet). Nem tudom hányadikos vagy, de ha megmondod szívesen segítek verset találni, én általánosban végig versenyeztem felváltva versben és prózában. :)
2015. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!