Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Trilax kérdése:

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akivel néha néha beszélek és neki tetszik egy lány.Azt mondta szoktak beszélni meg jártak is meg hasonlók.Rám írt az a lány és én egyből megkérdeztem hogy volt e valami köze ehhez a xy barátomhoz és azt mondta soha semmilyen kapcsolat köztük csak barátok.És a xy barátom megtudta hogy beszélek a lánnyal és meg akar verni Mit gondoltok jogos? Ja és barátom azt mondta beszélhetek a lánnyal...
2015. jan. 17. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyántalán nem jogos,már alapjában az sem hogy terrorizál.Bejött neki a csaj,kamuzott,aztán végül nem sikerült.
2015. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:

> És a xy barátom megtudta hogy beszélek a lánnyal és meg akar verni


Én megnézném a szótárban, mert szerintem nem vagy tisztában a barát definíciójával. :-)

2015. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én tisztába vagyok vele! Csak sajnos ezek szerint ő nem...
2015. jan. 17. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igaza, neki egyáltalán nincs köze ahhoz, hogy kivel beszélsz, kivel beszél az a lány.

Te döntésed, hogy kivel beszélsz és kivel nem beszélsz, nem az ő élete a te életed.

2015. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit tegyek,ha megakar verni! Sokkal erősebb nálam én még soha nem verekedtem.Ő járt ketrecharcra és boxolni és szokott hobbiból.?
2015. jan. 18. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!