Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha hiányzik a SZJG...

Kis.smiley kérdése:

Mit tegyek ha hiányzik a SZJG című könyv?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja olvasom a Szent Johanna Gimi című könyvet Leiner Laurától.Tegnap elolvastam a 8/2-est és ma meg a Kalaúzt. Valahogy visszavágyom arra az időszakra mikor még olvastam. Most meg vége van a könyvnek és annyi kérdést vet fel bennem: -Hogyan alakul az élet Párizsban? -Reni és Cortez vajon szakít valamikor? -Arnold hogyan él majd az új barátnőjével?....Kár hogy nincs több könyv a Kalaúz után :(

2015. jan. 18. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elején én is így voltam vele! Valamiféle ürességet éreztem magamban. Nekem is rengeteg kérdésem volt, de most már nincsenek. Elolvastam más könyveket és a kérdések valahogy értelmüket vesztették. Már nem igen foglalkoztam velük, sőt már eszembe sem jutnak csak néhanapján. Az elején azt gondoltam nincs még több ilyen könyv, aztán megjelent Leiner Laura új könyve, elolvastam és minden rendeződőt. Én azt ajánlom olvasd el Leiner Laura többi könyveit is, szerintem tetszeni fognak!

Remélem segítettem!

2015. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ha nagyon hianyzik,olvasd el meg1x,de vannak mas konyvek is,en is igy voltam vele az elejen,aztan elkezdtem mas konyveket is,ajanlom a LOL sorozatot,nagyon jo,vagy a voros pottyoseket
2015. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele, pedig 1000x jobb könyveket is olvastam mint az, mégis a hangulata megfogott. Viszont én magamon azt vettem észre, h a sorozatot még egyszer nincs kedvem elolvasni, de ha az egyik egyszer a kezembe kerül... Belekezdek a közepén és amikor a végére érek, akkor pedig elkezdem elörlől. Ami segített az LL többi könyve
2015. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
olvasd Leiner Laura többi könyvét is és egyszercsak elfelejted a kérdéseidet és nem is látod értelmét annak hogy görcsölj ezen
2015. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ezzel én is teljesen így voltam.kb.2 hétig teljesen üresnek éreztem magam.. xdd aztán elolvastam az "Akkor szakítsunk"-ot és még mindig üres voltam egy kicsit,de már jobb volt.aztán olvastam a "BÁBELT" és már teljesen jó volt. :)) az foglalkoztatott és nagyon jó egyébként.aztán most olvastam ki a "Késtél"-t is,és lassan kezdem elfelejteni az "SZJG"-t.persze sosem fogom elfelejteni,mert az volt az a KÖNYV amitől megszerettem olvasni. :)) és arra is rájöttem hogy írok szeretnék lenni,és Leiner Laura a példaképem.olvass könyveket és lassan majd jobb lesz. :)) én kajak még heteket sírtam is.. xdd én ezeket az LL könyveket ajánlom,mert nekem azok tetszenek.de ízlések és pofonok. :)) :*
2015. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Olvass jobb könyveket. Hidd el, a végén én is azt hittem, belehalok, de ez nem normális hozzáállás, ez függőség. Pár év múlva nem is fogod érteni, mit szerettél rajta. Hidd el nekem, többnyire minden egykori SzJg olvasó felnő és rájön, milyen sekélyes ízlésre utal, hogy ezt a könyvet tartotta akkor durranásnak.

Párizsban pedig, mint azt hihetetlen tehetségű (irónia, remélem érezni) cukormázasan boldog és felhőtlen, sajnos nem szakítnak, pedig szerintem nem jó páros. Arnold pedig remélem, jól meglesz vele, mert amíg Renáta nem került Cortez hatása alá (megjegyzem: nem biztos, hogy Arnold valóban ennyire önző. Ez az ELLENSÉGÉNEK, Corteznak véleménye), pozitív személynek volt beállítva, de végül nem csak együgyű főszeleplőnk, hanem együgyű olvasói (ez nem sértés, anno, amikor olvastam, én is így voltam vele) is beveszik, hiszen a ,,tökéletes'' (vagy csak annak beállított?) szépfiú mondja.

2016. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Arnoldba konkrétan bele voltam esve, szerintem LL azért tüntette el baromi gyorsan a sorozatból, mert rájött, hogy sokkal szimpatikusabb, mint az überistenkirály cortez...
2016. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik, több mint egy éve olvastam ki. :( MOstanában a kedvenc részeimet visszaolvasom, és volt amikor el is feledkeztem ezekről, de megláttam egy kérdést a gyakorin, megkerestem azt a részt, aztán egy másikat.... és a gáz, hogy most ugye a Reményből olvasok vissza, de minden nap van egy kedvenc részem... tehát visszaolvashatnám az egészet.
2016. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ezt tanácsolnám. olvasd vissza a kedcenv részeidet. nekem pl. ezek: 3. rész Szilveszter, 4.rész: Cortez mamája :( , motorozás, osztálykirándulás 5.Arnold-Reni csók 5. rész: Cortez-veszekedés Vladár óráján, állatkert,Reni szüleinek veszekedése után Cortezzel, Halloween, Gomba megismerése és Ricsi nem-ezése Gomba minden mondatára, amikor C nem engei el Reni kezét Zsoltiéknál, Dave kirablása, Dec.20. 6.rész: ablak-Cortez, mobil és net nélküli hét, Zsoltiéknál töltött minden péntek, és kb. minden, aztán a végén az utolsó iskolanap utolsó oldala. Aztán 7.rész:szalagavató és utána az este, pályaválasztás-gondok, meg amúgy minden... ez a könyv a kedvencem, többet nem tudok felsorolni. Aztán 8/1: az eleje, amikor megtudják, hogy Reni ösztöndíjat kap, aztán hogy Zsoltit egész nap cikizik, amiért Dina Bébinek hívja, (:D) , Paintball a fiúknak és mászkálás a városban a lányoknak, aztán Gábor papája :( 8/2, Ballagás, Érettségi, Bankett, Osztálykirándulás, aztán már Párizsban... És az utolsó mondatok... :( Sajnálom, aki feladta az olvasást az első részeknél, ha folytatná, egy csoda része lehetne :)
2016. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hát....én is így érzek....pont tegnap fejeztem be és én úgy érzem, mintha valami hiányozna az életemből...ma mentem könyvtárba, és elsírtam magam, mert ott néztem egy gyereket, aki épp most vette ki az elsőt, és nem tudtam semmit kivenni, mert csak az SzJGt akartam olvasni..

Egyábként ha letöltöd a WATTPADet, ott lehet ilyeneket olvasni, hogy az SzJG után, meg Cortez és Reni gyereke, meg minden van átírás, insta az is nagyon jó, én így próbálom betölteni ezt az ürességet

2019. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!