Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kapok bérkompenzációt?

Miért nem kapok bérkompenzációt?

Figyelt kérdés

Idézek a törvényből: Természetesen a jóváírás mértékét a törvény állapította meg. Magyarán ez azt jelentette, hogy például 2012-ben a kompenzáció bruttó 190.179 Ft-nál érte el a 0 Ft-ot, míg 2013-ban már 135 ezer Ft-nál, vagyis annál magasabb fizetés esetén már nem járt a munkaadók kedvezmény a dolgozó munkabére után. A legmagasabb bérkompenzáció a legalacsonyabb bérek után volt igénybe vehető, mely közeledve a felső határhoz, elérte a 0 Ft-ot."


Az én munkabérem közalkalmazottként, érettségizettként, gyermektelenként, egyedülállóként és 32 év munkaviszony után: a mindenkori minimálbér. (Amúgy szép nem???? 10 évvel ezelőtt is ennyiből kellett megélnem egy Kft-nél, csak akkor a minimálbér még 57 ezer volt.)Jelenleg munkaviszonyom 2012.07.05-én kezdődött.

Várom egy szakértő véleményét, köszönöm.


2015. jan. 19. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt csak szakértőket fogsz találni.
2015. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem szóltál volna bölcs maradtál volna!!!!!
2015. jan. 27. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is vagyok bölcs, legalább királyul jósolok. Válaszolt szakértő? Na ugye. :D
2015. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!