Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan azért nem kapok...

Most komolyan azért nem kapok bérkompenzációt, mert márciusban fordulok tgyás-ról gyed-be?

Figyelt kérdés
Elutasították a bérkompenzációs igényemet, mondván, hogy nekem nem jár, mert 2012.03.hótól gyedet kapok ,és mert csak 1 ellátásra lehet igényelni és mivel ebben az évben 2 hónapig tgyás-on voltam arra jár, a gyedre meg már nem.Hozzáteszem én a gyed-re igényeltem meg a kompenzációt,dehogy ez nem kívánságműsor,2 hónapra megkapom a kompenzációt,aztán fogjam be.Jár más is hasonló cipőben?Nincs erre valami jogorvoslati lehetőség?Felháborító ez az egész.Nem mindegy, hogy 64000, vagy 50000-ből kell gazdálkodnunk.
2012. ápr. 7. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító, de csak arra az ellátásra jár, amit 2011 dec 31-én is kaptál, tehát a TGYÁS-ra.
2012. ápr. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tényleg felháborító :(


mindenesetre valóban úgy van, hogy azt kompenzálják, hogy decemberről januárra csökkent az ellátás. ilyen értelemben neked nem csökkent mert nem is kaptál :(

2012. ápr. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszus! Akkor nálunk is ez lesz, mert nekem is feb. 28-án járt le a tgyásom. Ez undorító!!!!!

Te megkaptad már egyébként az ehavi juttatást? Én eddig mindíg 6-án kaptam, de tegnap nem jött semmi.

2012. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így van.Nekem szólt a könyvelésen a csajszi,hogy a GYEDRE már nem fogom kapni,ne érjen meglepetésként,hogy kevesebb lesz,én ápr.24.-től fogok kapni GYEDET.:(
2012. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ápr. 1-től jár gyed, én sem kapok rá kompenzációt. Jár 3 havi kompenzáció a tgyásra és annyi. Szerintem is igazságtalan, mert mondjuk akinek dec. 31-től járt pont gyed annak jár másfél évnyi gyed kompenzáció, én meg elégedjek meg 3 havi tgyás kompenzációval. De a lényeg, hogy kompenzálták a kismamákat, állandóan ezt hallani a tvben, ha bekapcsolod, aki meg nem jár ebben a cipőben még el is hiszi. Csak az a baj, hogy az ember nem félre tette volna azt a pénzt,hanem felélte volna, mert a mindennapi megélhetésre kellene, mert ha nem így lenne még nem is érdekelne.
2012. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez egy nagy szívás!Jan.17.-én járt le a TGYAS,azóta GYED-en vagyok,múltkor megkaptam a kompenzációt és ennyi.Most az e havi Gyed már csak 54eFt volt...A legjobb az lesz,ha majd a Csp-t is Erzsébetbe adják és akkor még jobban törhetem a fejem,hogy osszam be ezt a "rengeteg" pénzt.
2012. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 betta55 ***** válasza:
100%
Látom nem csak én bosszankodom!Nekem jan.15-ig jár a kompenzáció tgys-re, kaptam rá 3500 Ft. kompenzációt, másfél évig meg legyen kevesebb 9500 Ft.-tal a gyedem!Szemétség az egész!
2012. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!