Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szigorúan veszik?

Szigorúan veszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

A linkelt képen látható helyre szeretnék tetováltatni egy maximum két soros szöveget, kb akkorába, mint amekkora a képen van. A kérdésem az lenne, hogy ezért a későbbiekben szólhatnak/elutasíthatnak -e munkaügyben/állásinterjún? Nem szeretnék tűzoltó/orvos lenni, de például az óvodapedagógus/tanár simán szóba jöhet!


[link]



2015. jan. 22. 17:55
 1/7 2xSü ***** válasza:

Biztos, hogy van negatív hatása. Hogy mennyire akadályoz meg abban, hogy egy adott munkakört elnyerj, az gondolom függ a jelentkezők számától, a munkakör betöltésének sürgősségétől.


Én inkább más módját választanám az önkifejezésnek.

2015. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én máshová varratnék...vagyis máshová is varrattam :D


Karra nem fogok soha, mert biztos, hogy lenne aki ezért utasít el állásinterjún.


De rengeteg olyan hely van amit el lehet takarni ;)

2015. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 2xSü ***** válasza:

> De rengeteg olyan hely van amit el lehet takarni


Akkor meg már minek? :-)

2015. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig 3 van, takarhato helyen. kicsit mar unom azokat a helyeket keresni magamon, ahol minel jobban el tudom takarni..
2015. jan. 23. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
A tetoválás pont arra van, hogy ne takarjuk el! Tény és való, magunknak csináljuk, de mégiscsak jobb érzés, ha nyáron trikóban vagy és egy szép igényes munka villan fel a válladon. Egyébként az én egyik tanárom is fullra ki van tetoválva, teljes felsőtesten, állkapocstól kézfejig, keresztcsontig, alhasig :) és több mint 50 jelentkező közül választották őt :P ha jó tanár vagy, és mosolygós szimpatikus, valamint (általában ha feltűnő akkor megteszik) amikor rákérdeznek a tetoválásra, akkor meg kell mondani, hogy milyen jelentéssel és hogy azért mert szép s egyszerűen tetszett. Ma már elég toleránsak az ilyennel, ha csak nem egy Rózsadombi magángimnáziumban akarsz tanítani. Állami intézményekben már abszolút elfogadják, ha a személyiség és a tudás megfelelő :)
2015. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Nagyon szepen koszonom a valaszt :)

Rozsadombi elitek koze nem szivesen mennek, nem az en kozegem.. :D

Szep napot!

2015. jan. 24. 09:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Én óvodapedagógusnak tanulok egyébként, és azért (is) van takarható helyen :)


Talán ha lesz 10 év munkatapasztalatom akkor merek karra is, megvár :D

2015. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!