Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltűntek az Irataimat de a...

Eltűntek az Irataimat de a rendőrségen nem tudtak segíteni mi a teendő?

Figyelt kérdés
Dohányboltban vásároltam a Blaha Lujza téren, felszálltam a villamosra de mire hazaértem nem voltak meg az irataim, nem tudom hogy elvesztettem vagy ellopták. Bementem a rendőrségre ( VIII. kerület ) hogy bejelentsem de ők nem tudtak vele mit kezdeni mert nem volt tényleges lopás. Most attól tartok hogy visszaélnek az irataimmal amíg meglesznek az újak. Valakinek valami ötlete hogy mit tehetek még?

2015. jan. 23. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok a rendőröknek, teljesen mindegy hogy ellopták vagy elvesztetted nekik jegyzőkönyvet kellett volna írni,hogy ha visszaélnek az irataiddal bizonyítani tudd hogy nem te voltál.
2015. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
voltam bent ma is és azt mondták hogy az okmányirodában kérhetek papírt hogy én lejelentettem és nem vonnak majd felelősségre. de mivel hétvége van csak hétfőn tudok bemenni
2015. jan. 24. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a rendőrség csak akkor foglalkozik vele ha ellopták.

Egyébként okmányiroda, és majd az okmányiroda kiadat körözést az irataidra, hogy ne éljenek vele vissza. Ha meg mégis visszaélnek, akkor tudod igazolni hogy te ekkor meg ekkor elhagytad az irataidat, és ez ügyben bementél az okmányirodába is.

2015. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!