Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melegből lehet heteró? Bövebbe...

Melegből lehet heteró? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, már elfogadtam azt,hogy meleg vagyok, a családom is tudja, nem szégyenlem, de könnyebb lenne az életem heteróként,úgy eltudnák feleségül venni egy lányt, családot alapitani, gondoskodni róluk, és boldog tudnák lenni! És van rá esély,valamilyen segitség,hogy ezt a meleg dolgot kitudjam zárni az életemből? Ismétlem, elfogadtam,ezért még nehezebb is lenne a változás,de mindenre képes vagyok! Köszönöm a segitséget és az értelmes válaszokat!
2015. jan. 27. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
figyel Barabás Màrk anyukád már tudja...és a csapat is sejtette már
2015. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogadtad te még azt el, hogy meleg vagy. Hogy lenne már könnyebb élet hazugságok között élni, megfelelni egy olyan képnek, ami nem te vagy? Ez nagy butaság! A leendő feleséged - már ha nem tudja a teljes sztoridat - akkor meg át lesz verve, kihasználva?
2015. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a feleség és család dolgot, nem tesz senkit boldoggá, a gyerek és a feleség csak viszi a pénzt. Melegként a pasimmal élünk együtt és nem babázunk hanem szórakozunk, jól érezzük magunkat és annyit költünk amenyit nem restellünk.
2015. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Tényleg nem fogadtad el magad még teljesen ha ebben a lehetőségben érzed azt, hogy "menekülhetsz".


Őszinte leszek veled. Ha tényleg meleg vagy még a szexuális együttlét sem fog menni az ellenkező nemmel. A barátnőd meg akivel próbálkoznál pedig magában keresné a hibát és lelkileg oda lenne teljesen. Te pedig tudod mi lesz az oka. Persze próbálkozni lehet, de semmi esélye.


Arról nem is beszélve, hogy ha ebbe belekezdenél egy idő után átvágnád, minden lehetőséget megragadnál majd a későbbiekben, hogy a barátnőd/feleséged mellett megcsald őt egy férfival.

Sok ilyenről hallottam és tudok is. Inkább ne tedd ezzel tönkre egy olyan személy életét aki úgymond ártatlan.


Ha tudják otthon, ha tudja a család akkor miért próbálkoznál ezzel?


Ez a rút valóság, átnevelni magad nem tudod.

Tudom, próbáltam, nem megy, fel is adtam. De ahogy feladtam boldogabb is lettem. Évekig őrlődtem én is és elment a kamaszkorom azzal, hogy nem tudtam eldönteni mit akarok igazán. Örülj neki, hogy te hamar átestél a nehezebbik részén. (Tudja a családod)

2015. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Nekem is elment az egész életem 17 évig magamban tartottam, 17 év alatt nem volt egyetlen egy normális kapcsolatom sem, talán voltam 10 éves amikor volt egy "szerelmem" , azért ha 17 évig valaki nem talál párt,akkor egy idő után mindent meg tenne azért,hogy boldog legyen! :(
2015. jan. 28. 12:10
 6/15 A kérdező kommentje:
Illetve ha sétálok az utcán, megyek be a városba vagy hazafele, és meglátok egy heteró párt, csak azt érzem,hogy "De jó annak a srácnak,ő tudja,hogy mit akar, és hogy kicsoda" És ekkor van az összeomlás amikor eszembe jutna az öngyilkosság gondolata, de igazság szerintem nem is merném megtenni, és nem is akarnám!
2015. jan. 28. 12:15
 7/15 anonim ***** válasza:

:D Azért ugye tudod, hogy nem 17 évig kerested a párod, ha 17 éves vagy... Azért biztosan te sem úgy jöttél ki a szülőszobából, hogy megkérdezted: "vannak itt meleg srácok?:)" :D Szóval max beszéljünk 5 évről, és akkor is tök jó indulatúak vagyunk...

Az nemi identitás megkeresése, találása is csak 4-5 éves korban kezdődik, és sokszor eltart huszonéves korig, de van aki 5O évesen jön csak rá, van aki később, nehéz beismerni magunknak az ilyesmit, főleg, ha taszít a dolog. Kísérletezz, lehet, hogy bi vagy. (bár egy meleg ismerősöm szerint ez a kategoria csak a vacilálósoké)

Szerintem ha megtalálod a párodat, akkor ezek a dolgok is helyére kerülnek, majd meglátod. De ezzel türelemmel kell lenned:)

2015. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hasonloan gondolkodtam en is az 20-as eveim elejen,38 éves férfi vagyok.Jartam lanyal is,hazasodni is szerettem volna,de halad adok az egnek nem mentem bele egy hazassagba,nem tettem masnak is az eletet tonkre.Az hogy meleg vagyok,nehezen ment az elfogadas,hogy nem lehet gyerekem,csaladom stb.De attol a pillanattol amint eldontottem elfogadom magam olyannak amilyen vagyok,bevallotam a csaladom,barataimnak, teljesen felszabadultam,sinre kerult az eletem.Boldog parkapcsolatban elek,semmi nem hianyzik az eletembol.Fogadd el magad annak aki vagy,meglatod lenyugszol.
2015. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

En lennek a negyedik valaszolo.


En l5-16 evesen kezdtem el ismerkedni a masik nemmel, akkor el is veszitettem a szuzessegem egy lannyal. Meg rajta kivul masik ket lannyal fekudtem le ugy 18 eves koromig. Az utplso lany utan jott a raismeres, hogy itt valami nincs rendben es ez nem okes. 22 eves koromban dontottem el, hogy akkor ezen valtoztatok vegre. Akkor lett egy 2 honapos kapcsolatom. Az elejen nagyon jol ment akkor minden, majd egy horror volt a masodik honap vegere. Akkor vege lett. Az elso meleg kapcsolatomnal le is buktam, de oszinten nem ia akartam volna sokaig titkolni, mert ertelme nem sok lett volna. Ha ki is raktak volna itthonrol akkor sem erdekelt volna. Lett volna hova mennem es mar dolgoztam akkor javaban.


Azert az osszes nokkel levo erintkezesem kozott nincs rovid ido. Nem kapkodtam el a csajozast. Aztan most mar en is boldog vagyok a jelenlegi parommal. Nem szabad feladni konnyen a dolgot. Igaz marha nehez es van mikor megrogynak az ember terdei es fel akarja adni, de a menekules es az ongyilkossag gondolata a "gyengek fegyvere".

2015. jan. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Majd 5-10 év múlva másként fogsz tekinteni az életre.


Most még azt hiszed csak ez az egyetlen út,ami létezik,mert csak ezt láttad.


Én,ha heteró lennék sem szeretnék gyereket.

2015. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!