Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan reagálna rá?

Hogyan reagálna rá?

Figyelt kérdés

Na, szóval van egy fiú aki bejön és szerintem én is tetszek neki, mert már többször észrevettem, hogy néz engem, meg egyszer rám is mosolygott (ez nem nagy mosoly volt,hanem csak kicsi :) ). És szeretnék megismerkedni vele. Nem ismerjük egymást, de én tudom a nevét, ezért gondoltam, hogy ráírok facebookon, de nem tudom, hogy mit írjak neki :/. Odáig eljutottam, hogy köszönök neki, de mit mondjak akkor, ha megkérdezi, hogy ki vagyok? meg hogy miért írtam rá? meg ilyenek... Azt azért mégse mondhatom neki, hogy azért mert tetszik nekem, nem? Amúgy egy évvel idősebb nálam. Nem tudom mit tegyek! Mindenképpen szeretném megismerni, meg minden, de betoji vagyok és nem tudom hogyan fogjak hozzá?!

Légyszíves normális válaszokat írjatok! :D

16/L



2015. jan. 29. 17:34
 1/3 anonim válasza:
ha ráírsz levágós..és ha megkérdezi hogy miert...térj ki valamivel.:D
2015. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát egyszer rád mosolygott, ez annyira nem nagy visszajelzés. Lehet mondjuk, hogy ő sem mer kezdeményezni. Adj neki lehetőséget, hogy megszólíthasson. Ne ugorj rá facebookon egyből.
2015. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, akkor nem írok rá. :) De akkor mit csináljak, hogy lássa, hogy érdekel? Én is nézzem meg mosolyogjak rá?
2015. jan. 29. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!