Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van egy fiu aki bejon...

Ha van egy fiu aki bejon nekem es en is bejovok neki, de van egy baratnoje mar neki, akkor en mit tegyek egyszeruen varjam meg ameg szakitanak, vagy kuzdjek erte vagy hagyak bekit neki, mert csak ki akar hasznalni?

Figyelt kérdés
O azt mondja, hogy tartsuk a kapcsolatot.
2015. febr. 2. 12:29
 1/4 Molli11 válasza:
100%
Ne hagyd, hogy te legyél a harmadik kerék! Ha igazán érdeklődik akkor téged fog választani, de ne tedd semmiképp tönkre a meglévő kapcsolatát a másik lánnyal, mert annak te sem örülnél a helyében.
2015. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Úgy gondolod, hogy ha a mostani barátnőjével így viselkedik és a háta mögött veled is tartja a kapcsolatot, akkor majd te veled ugyanezt később nem tenné meg? Inkább ezen gondolkodj el szerintem... Kell neked egy ilyen fiu?
2015. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-esnél a pont:)
2015. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oke koszike a segitseget! Ezekre en is gondoltam, de nem tuttam eldonteni, hogy ezt en beszelem be magamnak vagy tenyleg ez az igazsag.
2015. febr. 2. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!