Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A valóságban is létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is létezik olyan, hogy akik szeretik egymást szakítanak, majd egy hosszú idő után újra együtt összejönnek, akár megházasodnak, és boldogan élnek, vagy ez csak mese?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Én 3 évig voltam menyasszony, de kicsit meguntuk egymást. Na jó, nagyon, és más problémák is felmerültek, így szakítottunk. Kicsit több, mint 1 év után ismét összejöttünk, bár még nem húztuk újra a gyűrűt, de most még jobban szeretem, mint anno.
2010. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mese!

Gondolom konkrét példát szeretnél. Az ismerősi körünkben nem egy ilyen pár van. Házasok voltak, elváltak...majd évek után újra összeházasodtak.Gondolom szakítottál a pároddal, de Te szeretted és reménykedsz benne,hogy újra összejöttök. Így van?!:)


Szép napot!:D

2010. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[Mikszáth Kálmán] "1873. július 13-án feleségül vette Mauks Mátyás leányát, Mauks Ilona Máriát. Még ebben az évben meghaltak szülei, s ő feleségével együtt a fővárosba költözött. Nagy nyomorban éltek. Mikszáth el akart válni a feleségétől, mert azt gondolta, hogy rendes jövedelem nélkül nem méltó a feleségéhez. Felesége nem akart válni így az akkor még sikertelen író azt hazudta, hogy mást szeret. 1878-ban váltak el. Miután Mikszáthnak rendes jövedelme lett, újra összeházasodtak."


Ez így volt. Ilyesmire gondoltál?

Nem mese, előfordulhat. Ha pl. az egyik fél messze-messze utazik, és nem akarják egymást féltékennyé tenni, aztán, ha a kapcsolatuk kiállta a próbát, és végre együtt lehetnek, akkor lehetséges ilyen. Egyik barátomék így jártak. Most minden oké. De sok türelem és szeretet és bizalom kellett hozzá. :)

2010. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nagy szerelem volt a miénk a barátommal.Két év után most szakított,mert sok lett a vita.Első kapcsolat neki is,nekem is,igaz 21 éves vagyok.De érzem hogy még mindig szeret valamennyire,mondta is,csak azt mondja nem oldja meg a problémáinkat ha együtt maradunk így.Ezért azóta néha beszélünk,mint barátok.Három hete történt ez.A régi érzései alapján azt gondolnám hogy a szerelmünk legyőzi ezt,de már lassan nem merek hinni.Én alig bírom nélküle,és rossz a tudat,hogy ő talán nem is hiányol,pedig az élete szerves és mindennapos része voltam.Köszönöm a válaszokat :)
2010. jan. 20. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Apukám és anyukám : ) Oviba együtt jártak, da aztán már suliba nem, de valahogy találkoztak, és egymásba szerettek. Nem tudom pontosan, hogy hány évesek lehettek, de kb 16-18 között, és 2 évig kb szakítottak. Aztán valami szórakozóhelyen találkoztak, megdobbant a szívük, 21 v 22 évesen összeházasodtak, 24 éves korukban megszülettem ÉÉÉN : D és azóta lett egy húgom, és most volt a 17. házassági évfordulójuk : D


Amúgy fél évig apám iskolájába jártam, és megkérdeztem a volt ofőjét, hogy milyen volt apum. Azt mondta, hogy amikor anyummal szakítottak nagyon le volt sújtva.

Vicces, hogy még a tanár is emlékszik rá: D

2010. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!