Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiúkhoz és lányokhoz szólnék...

A fiúkhoz és lányokhoz szólnék. Ti hogy élitek meg az orvosi vizsgálatokat?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy mikor időnként van orvosi vizsgálat az iskolába és mindeneteket megvizsgálják . Hogy élitek meg amikor a doktor(nő) megvizsgálja mivan akkor ha valakinek feláll.
2010. febr. 9. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Orvosi vizsgálaton még nem volt merevedésem.

17/L

2010. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az iskolábaN nem szokták mindenét megvizsgálni a tanulóknak. A kérdés kamu.
2010. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De a nadrágot azt van mikor le kell venni.

Amúgy én lány vagyok, szal biztos nem kerülök ilyen helyzetbe.

2010. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk általánosba teljesen le kellett vetkőzniük a fiúknak.Nekünk szerencsére nem!Bár akkor pont a házi orvosom helyettesítette az iskolaorvost.A házi dokimat(nő) ismerem sajnos,mert sokat kell hozzá járnom a betegségem miatt.

15/L

2010. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nálunk most volt státusz és ha nem volt mensid akkor oda is benézett, teljesen meztelenek voltunk(természetesen nem egymás előtt), én mindig elsőnek megyek hogy minél hamarabb túlessek rajta

15/L

2010. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak a szemvizsgálattól szoktam tartani, mert nem jó a szemem, de szemüveget nem akarok. Mindig mondják, hogy még jó, de jövőre v.színüleg szemüveg kell, de ez már 5 éve így megy.
2010. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pár napja volt, de mivel hideg volt és utálom amikor azzal a hideg szarral a hátamon nyúlkál, ezért egy másik osztálytársammal úgy döntöttünk, hogy nem megyünk le a vizsgálatra és másoknak sem hagyjuk, szóval nem ment senki. Plusz nem volt leepilálva a hasam sem.
2011. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hova jártok ti

nekünk max csak felül kell teljesen levetkőznünk

én kb sehogy, az sem zavart volna szerintem ha az orvos pasi, de így meg hogy nő végképp nem

várhattál volna a kérdés kiemelésével 2012-02-09 20:49- ig

2011. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen suliba jártok ti? Hol kell teljesen levetkőzni nagyon okosok? Max. a felsőt kell levenni, de lányoknak melltartót még kötelező is fennhagyni. Meg mikor vizsgáltak titeket ott alul? Egy normális általánosban és gimiben csak gerinc, látás, hallás, súly, magasság és vérnyomás vizsgálat van.
2012. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!