Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szuleim valnak,...

Domokozsa kérdése:

Mit tegyek a szuleim valnak, a legjobb baratnommel ossze vesztem . Senki sem ert meg engem?

Figyelt kérdés
A szuleim a nyaron adtak be a valast ... nagyon bant.A legjobb baratnommel is osszevesztem neki az volt a baja,hogy egy masik osztalytarsammal beszelgettem es kitalalta ,hogy o szet akar minket valasztani es ebbol kifolyolag pufog ram.Az iskolaba indult neptanc.Mar egy eve van a tavaj jartunk is de keves a fiu es nm akarnak tancolni ,nincs kit hivjak es ma mikor ott voltunk megbeszelesen a baratnom alandoan bevagta a hulye nezeseit ....Neem ertem mert nm ert meg engem senki azt hiszik,hogy nekem minden olyan mindegy ? Nem ertem mar az embereket.Sokan azt hiszik ,hogy egy rideg ember vagyok ,csak azert mert en mas elott soha nm sirok es nm panaszkodok allandoan mint ok.De sokszor ugy erzem magam ,hogy egy hatalmas nyuzsgo varosban vagyok es egy atlatszo burok vesz korul ami hagszigetelt es en oridtok de senki sem halgat meg... Lehet eleg hosszun irtam le de adjatok tanacsot ....
2015. febr. 3. 20:06
 1/1 anonim válasza:
A szüleiddel nem tudsz mit csinálni.A barátnőddel viszont próbálj meg beszélni.Ha olyan amilyen és tényleg nem akar kibékülni vagy valami akkor nézz új barátok után.Én is hasonló helyzetbe vagyok,rám is mindig furcsán néztek,hogy más vagyok,de elmagyaráztam nekik,hogy ez van.És ha tényleg nem ért meg,akkor nem igazi barát......keress más barátokat.
2015. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!