Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan béküljünk ki?

Hogyan béküljünk ki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én és a barátom tegnap este óta össze vagyunk veszve.tegnap este egy ééteremben voltunk ( többen) és ő úgy hogy ott ültem melette nagyon megbámult két lányt. nekem ez nagyon rosszul esett éreztemhogy sírnom kell és elmentem a mosdóba.később mikor elindultunk elmondtam mi bajom mert ugye azt a vak is láthatta hogy bajom van.ő azt mondta nem történt ilyen.én nem tudom mit kéne tegyek mert bár azt tudom oda néz ahová akar mégis ahányszor lejátszódik bennem a tegnapi jelenet sírnom kell. most már reggel óta még csak rám se néz egy szót se szól hozzám. sajnos most vendégségben vagyunk külföldön így nincs vagyis nem igazán van alkalmunk kettesben lenni hogy megbeszélhessük.én nem haragszom csak fáj.mit kell ilyenkor tenni ? nyeljek egy nagyot és próbáljak túllépni rajta ? fogajdam el a hogy a férfiak ilyenek...?
2015. febr. 5. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd mondd el neki ugyan ezt.
2015. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már több mint egy 3 éve eggyüt vagyunk és a féltékenységem már nem először okoz problémát majdnem heti szinten van ilyen. én nem tudom hogyan kontroláljam magam.ő pedig már teljesen érzéketlen lett ilyen téren nem hatja meg hogy ez engem mennyire mélyen érint ami érthető.a mostani helyzet is úgymond már lerágott csont. mindig ugyanaz a forgató könyv. de mivel most nem tudunk kettesben lenni nem tudunk mit csinálni.ő az imént ment el a szüleivel én pedig itt maradtam egyedül. attól tartok már így is túl nagy kellemetlenséget okoztam a szüleinek és a vendéglátóinnak ezért nem mentem velük mert nem tudom elfojtani a sírásom semmi értelmes magyarázatot nem tudok gyártani magamnak ami megvígasztalna.
2015. febr. 5. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Megnézik az embert. Na puff. Sokszor megbámulják, és szemmel le is vetkőztetik, na puff.

Ezért rosszul érezni magadat,butaság,sőt egyenesen gyerekes.

Ameddig ezt nem tudod saját magadba rendbe rakni, akkor szakítás lesz a vége.

Jógosan a másik fél részéről.

Ha a fentiekkel tisztában vagy, akkor féltékeny vagy. Ilyen mértékő féltékenységgel megint szakítás a vége. Nem kell kibékülni, nem kell megbeszélni semmit. Lássa rajtad, hogy túlvagy ezen, nevetsz, jól érzed magad. De hogy számonkérd, vagy egyáltalán akármit mondasz mondasz neki olaj a túzre. Addig van kapcsolatod, ameddig szóba se hozod a témát.

2015. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!