Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki segítsen. Az egyik...

Valaki segítsen. Az egyik barátom anyjával régen nagyon jóba voltam de múltkor összevesztünk és most a barátom mondta hogy kérjek bocsánatot és béküljünk ki. Valami tanács van? 17/L

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ebből nagyon nem lehet tudni,hogy mi történt,de ha a te hibádból vesztetek össze akkor kérj bocsánatot tőle.
2014. júl. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a barát az exem. Mikor szakítottunk az anyja örült meg minden. De a pasival barátok maradtunk, és meglepően egyik legjobb haverom lett, közbe nekem van új barátom neki meg barátnője. Az anyja nem túlzottan szerette ha hülyéskedek ezért megutált..
2014. júl. 12. 01:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,de én akkor lehet hogy ez esetben hagynám,hogy mit gondol az anyja és nem kérnék bocsánatot..bár ez én vagyok. Viszont ha nem szeretnél feszültséget akkor elintézed egy bocsánatkéréssel és le van tudva az egész.
2014. júl. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!